2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218384 بازدید | 15785 پست
سیلووووووووووووم
خوفین؟؟خوشین؟؟سفرا خوش گذشت؟؟

اندر احوالات خودم بگم که به شدت بی حوصله شدم و خیلی خیلی زود خسته میشم و به محضی که می ریم بیرون دوس دارم برگردم خونه تازه اگه یه کم بیشتر بیرون بمونم کمر درد و ترشحات سفید و ....... میاد سراغم همش فکر می کنم امن ترین جا واسم خونه است ولی مگه میشه؟؟یه روز که خونه می مونم دیوونه میشم هیییییییییییییییییی
الان هم که هوا دااااااااااااااغ بیرون می رم انگار وارد جهنم شدم و هوا دم داره
خلاصه که افسرده نشم خوبه و دیگه طاقتم داره تموم میشه و دوس دارم زودی این دوران پر استرس و سخت تموم بشه
از الان نگران سونوی آنومالی شنبه هفته دیگه بیدم هییییییییییییییییییییییییییییییییییی
راستیییییییی امروز رفتم اونجایی که قرار بود بدم واسم سرویس چوب بسازن قیمتاش رفته بود بالا!!!!!! یعنی همون 3 تومنی که ماه پیش به من قیمت داده بود و گفت 4.5 !!!!!!!!!!! فکر کن
تازه کلی هم کلاس گذاشت که وقت نداریم و تا اخر مرداد سرمون شلوغه و اگه الان سفارش بدین تو مهر می رسه دستتونو و ............
منم کلا بی خیالش شدم و می رم همونی رو که دیدم خیلی تمییزتر و شیک تر و قیمتش هم 4.600 بود می خرم که اونم گفت حداقل 60 روز زمان می بره و احتمالا تو این هفته برم تکلیف سرویس چوبو یکسره کنم

تنها جونمممممم
بابا هم محلی هم که در اومدیم خونه ما هم صیاد بید هههههه
در مورد کالسکه و کریر و ..... که اون مغازه قائم فقط مارک jane و استاک و این جور چیزا داره و قیمتش خیلی خیلی بالاس و جنسهای دیگه اش هم الکی بالاس مثلا سرویس غذایی که من خریدم 120 اونجا می ده 160!!!!
خانه کودک رفتی؟؟ مارک خوب چیزی نداره ولی خوب همه مدل از مارکهای معمولی چیده
بارنی تو سجاد رفتی؟؟ این دیگه اخرشه بهش بگو واسه کالسکه اومدی می برت طبقه سوم و یه عااااااااالمه کالسکه نشونت می ده از هر مارکی که بخوای فقط قیمتاشو با بچه ها تو تهران چک کن که گرون نندازه
واسه خریدهای دیگه نی نی هم من یه مغازه خیلی خوب پیدا کردم تو پاساژ فردوسی که هم جنساش شیکه هم منصفه و تقریبا بیشتر خریدامو ازون کردم یه مقدار هم از بارنی تو سجاد
در مورد سرویس چوب هم اتفاقا من می خوام به همین فروشگاه توکا تو ملک اباد سفارش بدم مطمئنی درست قیمت گرفتی؟؟؟اخه قیمتاش نسبت به جاهای دیگه اصلا نجومی نیست اونم به نسبت تمییزی زیاد کاراش و نوع رنگ و ......
من تقریبا همه جا رفتم واسه سرویس چوب و قیمتها و مدل ها و تمییزی کار و ایمنی کار و .....خیلی اومده دستم و به پیچ ها و رنگ و پایه ها و ...... خیلی دقت کردم و به نظرم توکا از همه تمییزتر بود
مجتمع ارم رفتی؟؟ اونجا هم یه سرویس دیدم که خیلی خوشم اومد ولی قیمتش 8800 در می یومد که خیلی زیاد بود
تو چند تیکه می خوای؟؟ به من یه تخت نوزاد نوجوان+یه کمد دو در بزرگ+دراور4کشو+ویترین قیمت داد 4.600
که اگه مثلا فقط تخت و کمد بخوای ارزون تر هم میشه
اگه کمک دیگه ای خواستی بگو عسیسمممممممم

نیلی جونممممممم
چرا خودتو اذیت می کنی خوووووو؟؟
مرسی که جوابمو دادی بوووووووس
منم دوس دارم دیابت بارداری رو تند تند چک کنم تا خیالم راحت باشه احتمالا این هفته هم دوباره کشت ادرار بدم
تو چرا دوباره می خوای کشت ادرار بدی؟؟ درد داری؟؟؟
وااااااااااای منم دقیقا مثل تو هستم اصلاااا نمی تونم جایی زیاد بشینم وااااای به حال باغ و بیرون شهر و پارک و .......
واسه اون ترشح هم نترس من از اول بارداری همینجوری بیدم هههههه مخصوصا وقتی می رم بیرون

مامان مهربون جونم
به جمع ما خوش اومدی عزیزممممممم
الان مشخصاتتو وارد می کنم

هورا جونمممممم
قربونت برم عزیزم ممنون از لطفت
فعلا دوستم قول داده که اول هفته دیگه بیاد کرج و برام بخره و از همونجا پست کنه اگه برنامش جور نشد به تو زحمت می دم عزیزم بوووووووووووس

دلنیا جونممممم
خیلی خیلی نگرانت شدم عزیزم
چرا اینجوری شد یهو؟؟ زیاد تو ماشین بودی و دست انداز و ....... یا نه؟؟
لکه بینی داشتی یا خونریزی؟؟
واااااای درکت می کنم که چی کشیدی تصورش هم سخته
الان استراحت مطلقی؟؟قرص ایزوپرین هم داد بهت دکتر؟؟
ایشالله زودی خوب خوب بشی
راستی الان دیگه لکه بینی نداری؟؟

پگاه جونیییییی
اینجور که تو تعریف کردی از گهواره ببکو دلم رفت دیگه حتماااا می خرمش
فقط امکان داره تا وقتی که دوستم بیاد کرج تموم کنه؟؟می ترسم باز اینم نایاب بشه اخه من تا پام می رسه به دریا دریا خشک میشه ههههههههه
منم همون رنگ نسکافه ایشو می خوام
راستی چرا وسواس فکری؟؟؟؟نکنه تو هم مثل من شدی؟ منم دائم به چیزای مسخره فکر می کنم هیییییی
حالا ایندفه رو به بزرگی خودت ببخش و منو شورایی نکن قول می دم دیگه تکرار نشه بوخودا امروز از صبح بیرون بودم و تازه الان رسیدم و با این حال نزار و خسته و کوفته اول اومدم اینجا

ساناریا جونمممم
چه عجب بابا
خوب یه خبر می دادی و می رفتی
علت لکه بینی ات چی بود؟؟
شاید بخاطر پرواز بوده اره؟؟ یا تغییر اب و هوایی
الان استراحتی؟؟شیاف می ذاری؟؟

ابریشم جونم
چقدر دخترت داره اون تو شیطونی می کنه هههههه
حالا رفتی سونو چی گفتن؟؟ علت درد چی بود؟
انقباض رحمی؟مگه قرص ایزوپرین نمی خوری؟
ایشالله زودی بهتر بشی

Lilypie Maternity tickers
سلام قو جونممم
چون یه بار عفونت کلیه گرفتم مجبورم تند تند آز بدم ببینم یه موقع دوباره برنگرده این عفونتا
منم دقیقا حس تورو دارم امروزم ما رفتیم پارک ولی الان خیلی کمر درد دارم با اینکه اصلا کاری نکردم
فکر کنم دخملی من و ت جنبه ندارن باید تو خونه بمونن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من سر رقیه عفونت کلیه شدم الان نمیدونم چه طور مراقبت کنتم مگه مراقبت خاصی داره
قو جو ن من سر اولی که یهسالشه دیابت داشتم آز دادم بازم دارم
منم عضو مینی کار شدم براحتی میتونیم کسب درامد کنید کلیک کنید واقعا می ارزه http://www.minikar.com/signup.php?REF=bWFoc2hpZF9rYXNyYWVpQHlhaG9vLmNvbQ==
سلام مامانای گل.امیدوارم حال خودتون ونی نی هاتون خوب باشه.

قو جونم راستش برای جشن عقدداداشم یه پارچه دادم به خیاط بدوزه یه هفته دیگه میرم پرو.اما لباس دوهفته قبل

ازمراسم آمادست که احتمالا تا روز جشن برام تنگ شده.

ابریشم جون منم تازگیا خیلی درد پهلو می گیرم اما سعی می کنم گرمش کنم واستراحت کنم دکترتو علتشو چی بهت

گفت؟کم کم دارم نگران میشم نکنه چیزی باشه؟
Lilypie Pregnancy tickers

2728
سلام به همه مامانا و دوستای خوبم

تعطیلااااااااات خوش گذشت ؟ ما که چیزی نفهمیدیم والله .
درمورد خوردم بگم که بالاخره خونه رو تحویل گرفتیم و. بعد از یک ماه دربه دری از این خانه به اون خانه وارد خونه خودمون شدیم ولی از اونجا که مامانم نیست تا بیاد کمکم من و شوشو و برادرم . خیلی کند به کارهای خانه رسیدگی می کنیم .البته من بیشتر نقش ناظر و مدیر پروژه رو دارم . خلاصه که این چند روز و تا هفته آینده درگیر کارهای منزل می باشم .
روز پنجشنبه هم به قدری حالم بد بود و ه قدری بالا می آوردم که گفتم الان بچه از دهنم میزنه بیرون . و تا شب ادامه داشت این وضعیت . خلاصه بهترین اتفاق این تعطیلات گرفتن کلید خونه جدید بود

راستی بچه ها زن داییم یه عالمه لیاسای خوشگل برای نی نی فرستاده که تو اولین فرصت عکس همش رو براتون می زارم
مینا جونم و پگاه جونم
سعی میکنم دیگه حضور فعال داشته باشم و غیبت نکنم .

مامان آتریسا جونم

منم مثل شما دیدم مسافرت که نمیریم شوشو هم که خسته ست ولی میتونم کاری کنم شوشو سورپرایز شه . به خاطر همین هم بعد از 5 ماه ما هم از خواهر برادری درومدیم و اینطوری شد که شوشو تا آخر تعطیلات با لبی پر از خنده و نیشی باز به این شکل صفا میکرد و من لبخندی ملیح تحویلش میدادم به این شکل

عاطفه جونم

مبارکه عزیزم ماشینتون خیلی خوشحال شدم . سفر هم امیدوارم بهت خوش گذشته باشه .
عزیزم من تا تورور دارم غم ندارم برای چپ و راست کردن مزاحمان و آنهایی که اعصابم رو بهم می ریزن
میس ماری و پگاه عزیزم

ول کنید حرف مردم رو یکی به من میگه داغی اون یکی میگه چه سردی فشارت افتاده ؟ یکی میگه وااااااای چه ورم کردی همون موقع یکی دیگه میگه وای اصلا بهت نمیاد حامله باشی
ولی چیزی که هست اینه که رشد موهای سرم کم شده و فکر کنم متوقف شده عوضش موهای دست و جاهای دیگه ام به یه روز نمیکشه در میاد . من کلا خیلی سرمایی بودم اما الان دائماً در حال خفه شدنم . وسر کولر باشوشو کل کل داریم .
دلنیا جونم
واااای عزیزم چی کشیدی ؟ ولی خوشحالم که الان حال خودت و نی نی خوبه مواظب خودت باش و زیاد فعالیت نداشته باش

ابریشم جونم برای پسرت خیلی ناراحت شدم

masi[جان

اگه لکه بینی داشته باشی هیچ دکتری اجازه مسافرت نمیده . و خیلی خوب کردی که نرفتی .اصفهان و مسافرت همیشه سرجاش هست ولی اگه اتفاقی می افتاد خدایی نکرده پشیمونی برات می موند .در ضمن نارحت نباش منم هنوز شروع نکردم خریدامو . انقدر هم فکر و خیال نکن در مورد کیسه آب و خیلی چیزای دیگه استرس هم نداشته باش .

غزاله جونم
خوشحالم که حالت روز به روز بهتر میشه و نی نی ات هم سالمه مواظب خودت باش
دوستان من مامان آبان 91 هستم.

اسم تاپیک را دیدم یاد اون روزها کردم. من اصلا گنده و چاق نشده بودم . الان خوشحالم ولی اون موقع نگران بودم. اضافه وزنم هم 9 کیلو بود. روز زایمان خیلی بی حال بودم. تو آسانسور یه خانومه به من گفت خانوم شما بارداری آخه حالت یجویریه؟

وایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ من و میگی. جلو شوهر و مامانم یک حالی شدم کم استرس داشتم. اونم زیادترش کرد. خلاصه گفتم خانوم من دارم میرم زایمان.40 هفته هستم.

مخلص کلام اینکه دخترم با عنایت و لطف خدا با یک زایمان پردرد با وزن 3600 بدنیا آمد و همیشه خدارا هزاران بار سپاسگزارم.
امیدوارم همگی سالم باشید با بچه های سالم و صالح و خیلی نگران اضافه وزن و ویار بارداری نباشید.

نظرتان را هم بنویسید.
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
سلااااااااااام مامانای قلمبه خوبید انشاالله؟

ما هم از سفر شمال برگشتیم جاتون خالی خوش گذشت رفت و برگشت پشت فقط دراز کش بودم رو پهلوی چپ که نشسته خیلی بهم فشار نیاد.

مامان نسیم چقدر بده که آدم تو عمله انجام شده قرار بگیر دیگه خودت و خسته نکن و چند روزی به خودت مرخصی بده وای که خونه ی ما هم کثیفه ولی کی میخواد تمیز کنه؟؟؟؟؟؟

هورا جونم اگر بخوایم اینجوری فکر کنیم هیچی نباید بخوریم بعد میشه میوه های اورگانیک بخریم ولی از کجا و واقعا میشه بهشون اعتماد کرد؟بعد اگر شیر باز بخریم واقعا با جوشندن میشه استفاده کرد دیگه هیچ میکروبی توش نمی مونه؟

میس ماری جونم یادم نیست چی پرسیده بودم شما راحت باش.

پگاه جونم من کییییییییی گفتم مشکوک به کوتاهی طول سرویکسم گفتم یکمی درد پریودی دارم ترسیدم که طول سرویکس کوتاه باشه که بچه ها گفتن ما هم داریم چهارشنبه وقت سونوی آنومالی دارم به دکتر میگم هم جفت و طول سرویکس و همه چی رو چک کنه.

غزاله جان خوشحالم که خوبییییییییی انشاالله بهتر میشی و دیگه این دوران رو راحت سپری میکنی.

عاطفه ماشینتون مبارک باشه انشاالله چهار چرخش براتون بچرخه خونه ی مادر شوهر خوش بگذره ......واقعا تا اون موقع طول سرویکست و نمی دونستی؟البته من یک ماه پیش چک کرده بودم همه چی نرمال بود خانم دکتر اگر اطلاعاتی داشتی در اختیارمون بذارید ممنون میشم.

پگاه جونم در مورد اون سوال فنیت منم ریزش موهام بیشتر از قبل شده ولی دست و پام فرقی نکرده.ولی فوق العاده بی حالم خیلی نمی تونم راه رم احساس میکنم بدنم سره.

قو جونم من رفتم تو این سایته ولی سر در نیاوردم و نمی تونم عکساش و ببینم .من این کیک هویج و کیک زبرا رو و کیک شکلاتی رو درست کردم خیلی هم دوست دارم کیک باقلوا درست کنم ولی به شدت زورم میاددددددد.در مورد شیر هم موافقم باهات .

تنها جونم خوب خدارو شکر خیالم راحت شد که یه چیزه طبیعیه و همه دارن.

دلنیا جونم خیلی مواظب خودت باش دردات زیاد بود یا کم؟

ساناریا جونم رسیدن بخیر مواظب خودت باش خیلییییییییی.منم تو لیستت بذار عزیزم.

ابریشم جونم انشاالله زودتر خوب بشی خیلی مواظب خودت باش نگفتن دردت برایه چیه؟

شیما جونم مبارک باشههههههه به سلامتی سعی کن دیگه غیبت نکنی.

بچه ها یه سوال کی میدونه تنفس شکمی چیه هر کی میدونه بجوابه مرسییییییییی.
Lilypie Premature Baby tickers
سلام به همه مامانای جایزه دار
حالتون چطوره؟ دخملای پیرهن پری و پسرای کاکل زری تون خوبن؟
تهطیلات خوش گذشت؟
ما هم خوبیم و می پلکیم همین دور و ورا
امیدوارم تابستون خوبی پیش رو داشته باشیم و خیلی گرم نباشه

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...
2738
سلام به همه مامانا و نی نی هایی که تو تپل شدن گوی سبقت از هم می ربایند

من امروز رفته بودم دکتر. یه خانومی اومده بود که پسرش متولد 1/1/92 بود. اونقده کوچمولو بود که آدم می خواست بذاردش لای نون بخوردش. ( چون از قضا به شدت هم ضعف داشتم اونموقع) . همون موقع با خودم گفتم خداجون ایشاله دی ماه همه مامانای این تاپیک ، گوگولی هاشون همینقده شده باشه و اولین شب چله رو با بهترین خاطره ها گذرونده باشن.

قو جون مرسی که حواست به همه هست همیشه.

مینا جان
خودم میخواستم بنویسم طولانی می شد ، قو دعوامون می کرد، اینم بد ننوشته ، یه نگاهی بنداز
http://quem.blogfa.com/post-62.aspx

راستی شماها چطوری عکس می ذارین، من هر کاری م کنم نمی شه

بله مینا جان
چون نفس کشیدن صحیح و تمرکز روی اون یکی از تمرینات مراقبه است، علاوه بر اینکه از لحاظ فیزیولوژیک مهمه از لحاظ روحی هم آرامش بسیار زیادی رو به نی نی منتقل می کنه.
بخصوص اگه هم زمان به موزیک مناسبی هم گوش بدی که عالیه.
البته بماند ماها که کار می کنیم زیاد فرصت این لحظات عشقولانه رو پیدا نمی کنیم.
من که سعی می کنم صبح ها قبل از اینکه برم سر کار یه ربعی با نی نی خلوت کنم.

سلام به مامانای گل

من از وقتی یه لنگه پاپوش عاطفه رو دیدم به فکر افتادم که امتحان کنم ببینم می تونم یا نه. یه ست بافتنی هم سفارش داده بودم که تو تعطیلات حاضر شد و رفتم گرفتمش. این بود:

آپلود عکس

با دیدنش حس کردم خیلی راحته و من هم می تونم. سریع با شوشو رفتیم وسط تعطیلیها یه جا رو پیدا کردیم که کاموا و قلاب و میل بافتنی داشت که خریدم و بلافاصله شروع کردم. حاصلش شد یه جفت پاپوش، یه کلاه و 2 تا هد بند. خییییییییییییییلی کیف کردم. عاطفه می خوام ماچت کنم که من رو به این فکر انداختی خیلی سرگرمی خوبیه. آدرس بده بیام
البته من تو جوونیم قلاب بافی می کردم و کلی رومیزی بافته بودم اون موقع که این چیزا مد بود

خواهر و برادرم هم اومدن و خواهرم واسه نی نی لباسای خوشجل موشجل آورده با قطره دل درد Infacol و مولتی ویتامین Abidec و پماد سوختگی Bepanthene که یکی از دوستام خیلی تعریفشو کرده بود ولی تو ایران پیدا نکردم.

در مورد رشد موی بدن من تو سایتها خوندم که اگه نی نی پسر باشه موی پاها سریعتر رشد می کنه. من که تو بارداری فقط تیغ استفاده می کنم و اپیلاسیون نمی رم. رشد موی پاهام تغییر نکرده ولی دستام با اینکه تیغ می زنم ولی خیلی دیر به دیر در می آد و نازک شده دیده نمی شه. موهای سرم تغییر نکرده و این که می گن تو بارداری ریزش طبیعی مو متوقف می شه واسه من اصلا اینطور نبوده و همچنان می ریزه.

میس ماری جون،
من اوایل بارداریم 2بار در حد یه دونه عدس لکه بینی داشتم. دکترم ممنوع کرد. ولی خدا رو شکر دیگه تکرار نشد. دکترم که هنوز می گه ممنوع. ولی خوب به قول تو هم شوشو هم ما آدمیم دیگه، دل داریم خوووو

عاطفه جون، خوششششش بگذره، ماشین نو هم مبارک، ایشالله صندلی ماشین نی نی رو توش نصب کنید و هی باهاش برید جاهای خوب خوب
خیلی ایده خوبیه که تو خونه با یه فیگور عکس می گیری.
من اگه مطمئن باشم با 20 دقیقه جوشوندن شیر مشکلش حل می شه دیگه اصلا پاستوریزه نمی خورم که به قول تو همش آبه. قبل از بارداری هم همش همین کار رو می کردم. ولی چه کنم که نگرانم.
راست گفتیا!!!!!! باید اولش صیغه رو باطل می کردیم واااااااااااااااااااااای
باز هم از اینکه باعث شدی من استعدادمو کشف کنم بسی سپاسگزارم

پگاه جون دیگه چیزی نمونده تو می تونی مقاومت کن

نازنین الف جون من راستش خودم هم خیلی تحقیق کردم در مورد سونوگرافی دو بعدی. تو سایت FDA کلی سرچیدم که نتیجه این بود که تاکنون عوارضی برای سونوگرافی کشف نشده و فقط در صورت طولانی بودن و گرم شدن جنین احتمال تشکیل حباب در مغزش وجود داره. ولی خودشون هم نوشته بودن که سونوگرافی 20-30 ساله که داره استفاده عمومی می شه و از عوارض احتمالی دراز مدتش اطلاعی در دست نیست و عدم اطلاع از عوارض به معنی بی ضرر بودن نیست و توصیه می کنیم به جز در موارد ضروری سونوگرافی نکنید. در سایت های اروپایی هم همین رو نوشته بودن. واسه اینه که نگرانم بعدها عوارضش کشف بشه و من عذاب وجدان بگیرم. گرچه من هم ته دلم قبول دارم که آب از سر ما گذشته مخصوصا تو این دوران انتخابات که هجوم امواج خیلی خیلی بیشتر شده. دیدن سلامتی نی نی تو سونوگرافی هم خیلی از استرس های ما کم می کنه. به هر حال من که خانم دکتر رو خیلی دوست دارم و هر بار که خواستم یه دکتر دیگه رو امتحان کنم پشیمون شدم.
راستی تو می دونی تجربه خانم دکتر تو زایمان طبیعی چطوره؟ می دونم که خودش موافق سزارینه. تو مطب ندیدم کسی رو که طبیعی باشه. البته من هنوز تصمیمی ندارم در این خصوص. فقط دارم بهش فکر می کنم.
یه سوال دیگه، تو چرا آمینو سنتز شدی؟ آز غربالگری مثبت شده بود؟

قو جونی،
آبمیوه خوری اینه:
آپلود عکس
من اون ردیف دومیه وسطی رو گرفتم. نوکش پستونکی نیست و سفته. مثل عکس پایینیه سه تا سوراخ داره.
شیردوش رو من شنیده بودم آدم خودش می تونه با دست بدوشه ولی خیلی ها می گن نمی شه. می گن وقتی شیر جمع می شه و نی نی نمی خوره، خیلی سفت و دردناک می شه و دوست داری بدوشیش راحت شی. واسه کسانی که شاغلن هم خوب لازمه شیر دوشیده بشه تا کسی که نی نی رو نگه می داره در طول روز بهش شیر رو بده. ضمن اینکه اگه نی نی شیر کم بخوره و ندوشیش شیرت کم کم خشک می شه.
سرلاک خوری من هم اونت نبود. گفت اونت نداره از اینا. همین نابی هستش که می گی.

تنها60 جون، من هم که کلاسهای خانم روستا رو می رم گفت از پایان 19 هفته می تونم برم.

هوراا جون، مرسی عزیزم از بابت اطلاعاتت.

دلنیا جون، خدا رو شکر مشکلی نبود عزیزم. خیلی مواظب خودت و پسمل گلت باش. خیلی از دوستای من سر پسراشون خونریزی داشتن. یکی از دوستام که می گفت چند هفته ای نواربهداشتی می ذاشته در حد پریود. قطعی شدن جنسیت نی نی هم مبارک باشه.

نیلی جون،
ترشح سفید اگه سوزش و خارش نداشته باشی طبیعیه عزیزم. هر چقدر هم که زیاد باشه. فقط نباید پنیری باشه. مثل پنیر رنده شده که لزج نیست که اگه اینطوری باشه قارچه.

ابریشم جون، مواظب خودت باش. ایشالله زود زود خوب می شی عزیزم.

شیما جون، خونه جدید مباااااارکه، لباسای خوشگل نی نی هم مبارکه
می بینم که شما هم بله فقط طبق گفته عاطفه باید اول صیغه خواهر برادری رو باطل می کردیم که خلاف شرع نباشه یه وقت
پس ما هم که تو خونه موندیم ارتحال هالیدی رو به نحو احسن به جا آوردیم

مهدیه جان دختر نازت رو ببوس و برای ما دعا کن

مینا جون، وقتی نفس می کشیم قفسه سینه جلو و عقب می ره. تنفس شکمی یعنی اینکه به جای قفسه سینه شکمت رو کاملا باد کنی و خالی کنی. دستت رو بذار روی شکمت و سعی کن تو شکمت برای باز شدن ششهات جا باز کنی و حس می کنی که شکمت باد شده و با تنفس جلو و عقب می ره.
سلااااااااااااااام به مامانای گل
به خدمتتون عرض کنم که این چند روز که نبودم خونه مامان تشریف داشتم وهمش بخور و بخواب واستراحت خعلیییییی خوب بود دیگه از خونه داری و شوهر داری خبری نبود هههههههههه
دلم براتون تنگ شده بود اونجا هم که نت نبود که بیام.ولی چقد اینجا خلوت بوده با این حال از تنبلی نتونستم همه پستارو بخونم

ابریشم جون
آخه چرا درد داری؟دکتر نگفت دلیلش چی بوده؟؟
ایشالا که هر چه زودتر حالت خوبه خوب بشه

مامان امیر علی جون
علایم عفونت کلیه چیه؟؟؟؟
آخه من یکم ترسیدم یعتی احتمال داره کسی تو بارداری عفونت کلیه بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟

قو جون
اتفاقا منم مث توام همش بی حوصلم بعضی وقتا هم که اصلا حوصله کار خونه ندارم همش میگم یعنی میشه این دوران به خوبی بگذره حالا کو تا آبان هییییییییییییییی

ساناریا جون
اسم منم جز لیست بذار عزیزم
سلااام بچه ها امیدوارم تعطیلات به همه خوش گذشته باشه من که همش مهمونی بودم

ساناریا جون منم اضافه کن

قوو جونم کالسکه و تختو پارک و صندلی ماشین و کریر االبته صندلی ماشین و کریر جفتش یکیه با روروئک شد 2.5
وبلاگ دخمل خوشگلت مباااااااااااااااارک زود باش میخوایم بیبینیم
راستی اسم پسمل من آیدین هست. تقریبا تصویب شد
هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
Lilypie Maternity tickers
سلام بچه ها
مامان آتریسا لباس دخملیت مبارک باشه خیلی نازه
آتنا جون ایدین خیلی قشنگه همیشه نامدار باشه پسملت
بچه ها یی که 20 هفته رو گذروندن تکونای نینی رو واضح حس میکنن؟
من نگرانم امروز میرم دکتر
2706