2733
2739
((((فکر کردم این تاپیکو بزنم تا هم من و هم شما درباره خود آرایی بهم آموزش بدیم ایشاله که تاپیک فعال و خوبی بشه دوستای گلم شما هم اگه محصولی و دارین و می خواین معرفی کنید ممنون میشم عکسشم بزارید تا جایی که بشه پست های اضافی رو پاک میکنم لطفا شما هم خودتون پستای اضافی رو پاک کنین ممنون و سوالات و راهنمایی هاتون و تو یه پست توضیح بدین تا صفحه ها ی زیاد ایجاد نشه خیلی از جواب های سوالا رو قبلا دوستان دادن پس قبل از سوال پرسیدن تاپیکو کامل بخونید و خواهشنا از من ناراحت نشید که چرا پستتون پاک شده حتما دلیلی داشته.. . بوس)))) برای اینکه شما دوستای گل راحت تر بتونین اطلاعاتی که می خواینو بخونید اونا رو دسته بندی کردیم و ممنون از آفرودیت عزیز که خیلی کمکم کرد : ص2.........................خشکی کف پا.محصولات پوستی برای پوست چرب ص3.........................ماسک خونگی..موهای آسیب دیده ص4........................توضیحی مختصر درمورد پنکک ..شانه کردن یا برس مو ص5.......................مداد ابرو سایه ابرو.ضدآفتاب.کرم پودر اورآل ص6......................رژلب.مداد مشکی برای داخل چشم.شکنندگی ناخن وریزش مو.توضیحاتی در مورد محصولات الارو...پدصورت ص7.....................مارک لاک . عطر . ماساژ یخ . لوسیون بدن ص8.....................توضیحات و تجربیاتی که دوستان ازبعضی محصولات استفاده کردند ( کرم دور چشم و ضدآفتاب و...) ص9.........................توضیحات و تجربیاتی که دوستان ازبعضی محصولات استفاده کردند ( مرطوب کننده دست .پنکک.پماد زینک اکساید و ضدآفتاب و...) تفاوت موس با کرم پودر و پنکک ..تونر سبامد ص10......................توضیح یکی از دوستان درمورد پوست ومو ..چروک زیر چشم..ضدلک ... خط چشم گاش ص11...........معرفی ضد لک .ضد آفتاب.محصولات مژه ص12...........خطوط خط لب.جلوگیری از ترک لب .خشکی لب. سفیدکننده آرنج وزانو ..راههایی برای سفت شدن پوست..راه های مقابله با خشکی پوست . چربی پوست بینی . پاکسازی پوست ص13...............مطالبی درمورد کرم اکتی پور ..معرفی کرم پودر فاقد چربی..ماسک مخصوص بعد از بند انداختن...معرفی موس صورت..پوستی شفاف با چای ص14......پنکک کلینیک..ضدآفتاب فاقد چربی..کاهش چین و چروک با ماسک /راه تشخیص اصل یا فرع بودن لوازم آرایش ص15..........منافذ بازپوست..مرطوب کننده کدلی...ماسک زیبایی چشم..کانسیلر مک ص16..............کرم شب و روز...معرفی مرطوب کننده...10نکته برای داشتن پوستی سالم ص17......اصول پاک کردن آرایش صورت ..موس میبلین..معرفی کرم پودر..کرم دورچشم..پر کردن گودی ریز و منافذ کوچک پوست..خط چشم مایع شنل ص18.............عکس و توضیحاتی از خرید دوستان ص 19.....تقویت مژه ..خمیردندان زغالی ...معرفی خط چشم مدادی ص20.......تجربه یکی از دوستان از کرم گریم وریمل دو سه...//B B CREAM......موس صورت ..... استفاده از خیار برای کبودی دور چشم ص21...............اسپره آب انگور کدلی... معرفی مداد و خط چشک مارک اپکس... درباره موس میبلین.... توضیح درباره آرایش ابروها ص22...............معرفی محلول برای تقویت مژه ها.....طرز بخور دادن صورت....تجربه یه کاربر از محصولاتی که استفاده میکنه....ماسک حنا ماست گلاب.....تجربه واقعا عالی یه کاربر برای موهای آسیب دیده .......عکس محصولات مک ص23................ پست های کوتاه راجب محلول کدلی و ضدآفتاب بیودرما .....علت بد بودن محصولات الارو ص24..................راجب محصوات ایورشه و معرفی پاک کننده خوب.... معرفی ماسک برای لک و جای جوش.... ص25................عکس از مدل های مختلف خط چشم....توضیح همراه با عکس از ضد آفتاب راسن ماسب پوست مستعد جوش ... آبرسان فیس دوکس برای پوست مستعد جوش....ژل شستشو.... کرم دور چشم برای چشمای حساس....سرم ترمیم کننده مو.... موس میبلین و کرم پودر میبلین...سایه ابرو مداد ابرو....لاک....کرم گریم مارک مک....کرم پودر فشرده.....پودر بدن....ضد افتاب بیودرما ...ژل گیاهی... کرم پودر لیلیوم ص26..................معرفی ضد آفتاب ساسکین و فتودرم مکس ... نظر راجب مارک لیلیوم ص27................پست راجب روغن زیتون....معرفی کانسیلر های خوب....توضیح راجب کرم پودر زدن...معرفی مارک کرم پودر ص28............. توضیح کرم های روز و شب ...معرفی ماسک برای سفت شدن پوست... و توضیح راجب ماسک ها ص29..............عکس و توضیح راجب پنکک دانسل....و معرفی خط لب و رژ و سایه و ریمل....چگونگی استفاده از موس صورت....معرفی کرم روز و شب....درباره کانسیلر.... ص30.................کرم دور چشم....توضیح کوتاه راجب ضد چروک ص31.............معرفی ضد چروک.......دوفاز مارک نلی ص32..............تجربه یه کاربر از محصولاتی که استفاده میکنه....تقویت کننده ابرو.....معرفی ریمل....راجب محصولات سینره.....ضد جوش.... ص33..............معرفی کرم پودر.....طرز استفاده از تونر ص34.............معرفی تونر....معرفی مداد چشم...کرم پودر... ص35............معرفی رژ لب با عکس.....راجب کرم پودر...ماسک برای جوش سر سیاه....معرفی ضد آفتاب ......محصولاتی که یه کاربر داره و ازشون عکس گذاشته...درباره زدن کرم پودر ص36............ماسک برای جای جوش....معرفی پنکک....چند تا ماسک خوب....توضیح راجب لاک نمازی...مداد چشم.. برطرف کردن سیاهی دور چشم ص37...........برطرف کردن التهاب پوست....معرفی ضد آفتاب... ص38............توضیحات خوب یه کاربر ....راجب زینک...برطرف کردن جوش ص39...........ژل شستشو...ضدآفتاب.....کرم پودر.....راجب راکوتان....ضد لک....ویتامین سی ص40............مولتی ویتامین....قرص راکوتان ص41..............تجربیات یه کاربر با عکس.....راهنمایی برای زدن رژ....ریمل...لیفتینگ.....طرز زدن ریمل برای داشتن جلوه بلند تر و پر حجم تر ص42..................مژه دونه ای.....معرفی عطر و ریمل... ص43................مداد چشم.....راجب روغنا....لوسیون بدن....یه سری توضیحات ریز ص44..............تقویت مژه...منافذ باز پوست.....تجرییات یه کاربر با عکس....معرفی ریمل ص45...............ضد آفتاب ...روغن نارگیل....سرم مو ص46..................لایه بردار....ضد لک.....آبرسان ص47...............کرم پودر اکتی پور.....معرفی ماسک...جای جوش....لیست محصولاتی که نیلو جون استفاده میکنه ص48.................مات کننده پوست... شاداب کننده پوست...بالم لب...ضد لک ص49..................فرق بین آبرسان و مرطوب کننده...ریزش مو ص50..................معرفی عطر....ضد اکنه....خرگوشک ص51..............مرطوب کننده....نرم کننده مو...روشن کننده ص52................راجب کراتینه کردن ص53.....................آرایش روزانه....ماسک برای دست...چای سبز ص54.................معرفی کرم دور چشم و رسیدگی به پوست...کرم دست ص55...............راهکار برای موهای آسیب دیده....خریدای یه کاربر....کرم پودر کاپریس....آرایش روزانه کاربرا ص56...............معرفی دکتر پوست....کرم پودر....لایه بردار......ترک پا...... پاک کردن ریمل....کرم موبر.....ضد لک ص57..............جوش سر سیاه....نکات ریز 58...................مرطوب کننده....ضد آفتاب.....کاشت ناخن 59....................معرفی ماسک....سیاهی دور چشم...کرم دور چشم برای چشمای حساس...راهکار برای بد از بند انداختن ص60.................بخور مناسب پوشت جوش دار....فیس واش... لوسیون بدن...شامپو حجم دهنده...نکات ریز ص61.................تجربه یه کاربر برای پوست چرب ص62...................کرم دور چشم...جوش بد از اصلاح ص63.................آرایش فصل زمستان....ریمل....نکات ریز... ص64..............فیس واش و سبامد....مای....مرطوب کننده و ضد آفتاب... ص65..............تونر خانگی......کرم ها ص66..................سرم مو... معرفی فیس واش و مرطوب کننده.. آب رسان ص67.....................آب رسان پوست چرب...آر اف..بیودرما...شادابی پوست ص68.....................سرم ترمیم کننده...ویتامین سی...ماسک مو ..منافذ باز...نمایندگی فارماسی ص69...............راجب گلاب...نکات برای موهای مجعد و ضد آفتاب و .. ص70..................رژ لب ص71................ضد آفتاب...تونر سبامد با عکس و توضیحات...رژ لب خوب با عکس...تویحات ریز ص72................آرایش ابرو.... بخور...ریمل... توضیحات باید ها و نباید ها ص73..................مداد چشم...لوسیون مرطوب کننده....لیزر خانگی...خریدای یه کاربر ص74...............برای موهای آسیب دیده...موخوره...پرایمر ص75................لیزر خانگی ص76.................کانسیلر....ماسک مو...چین پیشانی...کرم دور چشم ص77................جوش و جای جوش.... ص78..................خط چشم....موخوره و ... ص79...............محصولات سبامد... ص80...............ضد جوش...تجربه یه کاربر...کرم دور چشم ص81................روغن بادام...رژای بیو با عکس... ص82................منافذ باز...ضد آفتاب....ریمل...راهکار برای موهای خشک و آسیب دیده....کرم دست عالی ص85................شامپو... خط چشم... ص86................ضد آفتاب....برای دور چشم...لوسیون بدن...ریمل... ص87..................خط لبخند و شل بودن پوست... ضد آفتاب...معرفی عطر ص88...............ضد آفتاب خوب...مداد سورمه ص90................محصولات سبامد با عکس....لایه بردار....بوم لب...مداد چشم ص91.............خریدای یه کاربر با عکس....مداد چشم ص92............سرم مو.....سورمه...تونر سبامد... ص93..............دور چشم....توضیحات ریز ص94..............ریمل...پاک کننده آرایش چشم ص95................دستگاه ماساژ....مداد چشم... ص96................معرفی عطر....دستگاه ماساژ..... ص97...............معرفی نوشیدنی برای پوست ...ابریشمی کردن موها...کرم ضد لک.... ص98............سانت زدن مژه...خط چشم....ضد آفتاب.... ص99...............پوست کدر...راجب اپیلاسیون ص100...............راجب اپیلاسیون....دستگاه لیزر خانگی... ص101.............اپیلاسیون. لوازم آرایش...موس...شامپو بدن...مرطوب کننده ص102...............ریمل. رژ....تونر ص103...............ژل بد اصلاح...تونر سبامد ص104.................ژل بد اصلاح...سرم مو خوب...خط چشم ..لاک پاک کن..مژه...لایه بردار ص105.............سرم مو...مداد لب ص106..............فیس واش...رژ لب. سایه ابرو. تونر... ص107...............ضد آفتاب رنگی...بخور بابونه ص108...............تجربه های یه کاربر...شامپو لخت کننده مو...ترک پوست ص109................مرطوب کننده...تجربه خوب یه کاربر...معرفی مام...ضد تعریق...راهکار برای دستای خشک....شل بودن پوست ص110.................کرم دست...جای جوش...یه فن آرایش ص111..............شامپو...کانسیلر...کرم دست...شناخت نوع پوست ص112...............مرطوب کننده...بستن منافذ ص113................معرفی پنکک...کرم روز و شب..آبرسان...تجربیات خوب یه کاربر ص114...............ضد آفتاب رنگی خوب...شامپو ضد شوره...ضد لک... تجربه یه کاربر برای جلوگیری از ریزش مو ص115...............تجربه جلوگیری از ریزش مو...مداد چشم...کرم شب.... موندگاری آرایش ص116.................مارک رنگ مو...لوازم آرایش گیاهی...کرم پودر...روغن جوجوبا.... ضد آفتاب رنگی ص117...................خرید یه کاربر با عکس....ضد لک.لیفتینگ... راجب پاک کننده های صورت...ضد آفتاب رنگی...فیس واش ص118..............نرم کننده لب...کرم دور چشم....ضد آفتاب... ص119...............رژ گونه... کانسیلر نوبا...توضیحات ریز... ص120.....................پاک کننده آرایش خانگی...درباره لک....موس صورت...حجم دهنده مو ص121......................مرطوب کننده.. کرم دور چشم....فرنچ کردن ناخن...روشن کردم پوست کشاله و زیر بغل...ویتامین سی...موس صورت..کرم پودر...ریمل...نرم کننده مو آسیب دیده
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
اول خودم راجب آرایش ناخن ها توضیح میدم یکم شیر و میریزم تو ظرف و ناخن هامو میزارم توش یکم بمونه و با دست دور ناخنونامو خوب تو شیر ماساژ میدم برای اینکه پوست دور ناخن نرم شه و آماده مانیکور بشه برای مانیکور هم اول پوست های اضافی دور ناخن رو قیچی میکنم و اگه دور ناخنم پوسته خیلی داشت با ابزار مانیکور میدمشون عقب مثل این عکس ;a href="http://img7.ir/view/s3/5YNoS" title="آپلود عکس">آپلود عکس بد از اینکار با سوهان ناخن هامو شکل میدم تا یه دست شن اگه بخوام لاک نزنم پولیش میکنم تا ناخن هام یه هفته مثل برق ناخن براق شن به اینصورت که پولیش (از لوازم آرایشیا خریداری میشود) و طرف زبرشو اول میکشم رو همه ناخنونام اونقدر که حس کنم ناخن داغ شده بد طرف های دیگه رو رو ناخن میکشم مرحله آخر ناخن وقتی پولیش کشیده میشه صدای جیر جیر میده که برق افتاده عکس پولیشم این پایین گذاشتم من مارک جول دارم و راضیم و 3 طرف ست ;a href="http://img7.ir/view/s3/zMIVw" title="آپلود عکس">آپلود عکس اگه خواستین لاک بزنید و پولیش نکشید اول یه دست برق ناخن بزنید بد که خشک شد لاک مورد نظر و بزنید تا قشنگ تر شه برای پوسته های اطراف ناخن هم شب موقع خواب روغن فندق بزنید خیلی خوب نرم میکنه برای پاک کردن لاک از استون استفاده نکنید ناخن رو سست میکنه از لاک پاک کن استفاده کنید شنیدم بعضیا ناخن هاشونو تو آبلیمو میزارن و میگن رنگ ناخن هاشونو سفید میکنه ولی امتحان نکردم چون ممکنهذناخن و شکننده کنه
دربار بخور ها من بخور گل بابونه رو انجام دادم خیلی خوبه برای پوست بخور برای شادابی پوست و منافذ باز پوست خیلی خوبه ;a href="http://img7.ir/view/s3/anXFv" title="آپلود عکس">آپلود عکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماسک هم بچه ها عسل طبیعی پیشنهاد دادن که هر روز به صورت زده شه حدود یک ربع بد یک ماه جوش وجای جوش ها رو میبره و برای منافذ باز پوست خوبه البته اگه عسل و با گلاب و سیب زمینی رنده شده هم تست کنید میگن عالیه ( فقط اینم بگم اگه استفاده کردیم و از همون اوایل احساس کردین جوش ها بیشتر شده و یه جوش زدین قطعش کنین عسل گرمی و برای بعضی از پوستا جواب عکس میده)
2731
برای نرمی لبها و کمتر پوسته شدن اونا من قبل خواب با وازلین خوب چرب میکنم لبابو و واقعا هیچی این اندازه خوب نبوده برای لبام ;a href="http://img7.ir/view/s3/NSJDP" title="آپلود عکس">آپلود عکس
من بخور چای سبز میدم
 من یک فمینیسم هستم و به برابری حقوقی سیاسی اجتماعی انسان ها معتقدم هیچ انسانی نباید به خاطر جنسیتش وظیفه ای بهش دیکته بشه و نتونه به علایقش برسه
باربی پوست رو سفید و شفاف میکنه
 من یک فمینیسم هستم و به برابری حقوقی سیاسی اجتماعی انسان ها معتقدم هیچ انسانی نباید به خاطر جنسیتش وظیفه ای بهش دیکته بشه و نتونه به علایقش برسه
باربی جان ممنون از تاپیکت میشه جنس پوستتم بگی من خودم پوستم چربه قبلا جوش میزدم الان چند ساله ژل شستشوی پوست چرب اکسفولیاک از محصولات نوروا میزنم دیگه جوش نمیزنم
ایاک نعبد و ایاک نستعین
2738
بچه ها برای پاهایی که ترک داره و خشکه اینو پیشنهاد میکنم هیچ وقت از سنگ پاهای مدرن استفاده نکیند همون سبک قدیم و استفاده کنید و بد حمام روغن فندق بزنید کف پاهتون یا بهتر از اون روغن نارگیل و یه مدت جوراب روفرشی نخی بپوشید تو خونه خیلی تاثیر داره همین طور وازلین این دوتا خیلی خوبه
ریمل خوب اگه قیمت براتون مهم نیست من مارک لانکوم و بد مکس و ایزادورا پیشنهاد میکنم و بد اونا که قیمتش پایین تره اورال
باربی پس پوستت مختلطه نیلو جان کلا محصولات نوروا برا پوست چرب عالیه هم لاین اکسفولیاکش هم لاین اکتی پورش اکتی پور ژل شستشو و کرم پودر ضد جوشش معروفه ضد آفتاب اکسفولیاک و ژل شستشوش و ضد لکشم خوبه البته برا پوستهای چرب و مختلط
ایاک نعبد و ایاک نستعین
2706