2726
اینجا میخوام کلی فرش زیبا به نمایش بزارممم که کیف کنید...هر کدوم رو پسندیدید فقط کافیه اشاره کنید تا آدرس بدم حضوری ببینید ...لازم نیست مسیر طولانی رو طی کنید چون فروشگاه ما در مرکز شهر یعنی بازار واقع شده که به همه شهر دسترسی آسان داره............ ....مطمئنم که می پسندید.... فرش های اصیل و بسیار زیبا...فرش هایی که هنر ایرانی رو به نمایش گذاشتن ...عزیزان باید به عرضتون برسونم که تمامی فرشهایی که اینجا ارائه میکنم گارانتی دارن...و اینکه حتی می تونید از کسانی که در زمینه فرش اصیل ایرانی تخصص دارند نیز کمک بگیرید تا اصالت فرش رو تایید کنند....عزیزان نی نی سایت این فرشهارو وقتی از نزدیک ببینید بدون شک عاشقشون خواهید شد....ظرافت و هنری که در اینها خرج شده به نظر من قابل قیمت گذاری نیست....فوق العادن...به هیچ عنوان قصد تبلیغ ندارم....چون مطمئنا همه شما این سبک فرشها رو دیدید و تو منازلتون دارید.... بیاید به دنیا ثابت کنیم که:" ایرانی هستیم و ایرانی باقی می مونیم.." تصاویر در صفحات 1.2و 3 عزیزان اگر عکسها دیر به دیر لود میشن به این خاطر که تعداد زیاد با حجم بالا...از صبوریتون ممنونمممممممممم
خدایا....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای سلام این دومی چقدر قشنگهههههههههههههههههههههههههه قیمت ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند چه باک وقتی یقین داریم که پروانه میشویم ...
2728
2706