2733
2739
عنوان

آجیل عید

24849 بازدید | 1085 پست
میگن آجیل نخرید واسه همدردی با فقرا من شدیدا با این نحوه بیان مخالفم چون همیشه کسانی بودن که حتی توان خرید نخودچی کشمش هم نداشتن اما الان که مطرح شده با نخریدنش موافقم اما نه به اون دلیل که مطرح کردن بلکه به خاطر خودمون و شخصیتمون نمیشه هرچی که یه دوره نیاز به خرید داریم یک شبه قیمتش چند برابر بشه شما چه نظری دارید
تازه من پیش نهاد میدم تو ظرف آجیل به جای آجیل ورقهای کوچیک شعر بذارید اشعار فردوسی رو که اصلمون یادمون نره
اگر موافقید لایک بزنید اگر نه دیسلایک بزنید بی تفاوت نرید ابیات پیشنهادیتون رو هم بذارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره هما جون منم با شما موافقم . نمیخرم
ای کاش همه با هم متحد میشدن کلا خریدارو محدود میکردن شاید این تورم....دست از سرمون بر میداشت
دوست جونا لطفا به مسابقه عکس سفره افطار من یه سر بزنید اگه اگه سفره من خوشتون اومد بهش رای بدین مرسی. http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015071220022554804
2731
2738
پسته که پارسال کاشته شده جرا امسال باید گرون بشه ...... میدونید که باغدارهای پسته خیلی ثروتمند هستند و پسته ها را احتکار کردند شب عید جند برابر قیمت بفروشمند ...... محصول کشاورزی هم پا به پای دلار باید گرون بشه.....
در ضمن پسته کالای ضروری نیست چند ماه پسته نخوریم هیچ اتفاقی نمیفته ......
2706