2733
2734
عنوان

دستور خمیر پیراشکی خوشمزه می زارید برام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4866 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم گفتم که ارد من چشمی میریزم اینقدر بریز تا دیگه به دستت نچسبه حدود دو لیوان می بره. راستی همین دستور رو برا نون پیترا هم میتونی استفاده کنی عالیییییییییییییییی میشه . درست کردی بیا اینجا بگو ببینم نون پیراشکیت رو خوشت اومد یا نه. برا پیتزا هم دو تا پیتزا معمولی میشه که اماده میخری و یه دو نه هم مینی
عزیزم بنظر من خمیر آماده بگیری خیلی راحت تری من همیشه خمیر نان باگت میگیرم و خیلی خوب میشه و توی ماهیتابه سرخ میکنم و بعد توی یه سبد میزارم تا روغنش کاملا بره.
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
بچه ها این خمیر پیراشکی فوق العاده هست من بارها درست کردم و هر بار عالی در میاد . خمیرش یه حالت ورقه ای پیدا میکنه و ترد و پوک میشه. سرخ کردن هم نداره و توی فر میزارم. مواد وسطش هم هرچی دوست دارید میتونید بزارید:

http://tosterr.persianblog.ir/tag/%D9%86%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B3%D8%A8%D8%B2_green_peas

طرز پیچیدنش هم خیلی قشنگه.
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
شاپرک جون مرسی خیلی جالب بود دستورش مثل دستور شنل قرمزیه
یه سریشو با قالب در میارم یه سری هم به اون روش پیچوندن مرسی
امشب می خوام بدرستم می یا م نتیجشو می زارم براتون

خیلیییییییییییییییییییییییییییی ممنون از راهنماییتون
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
2738
من پودر خمیر پیتزا و پیراشکی رو میخرم
خیلی محشره
ترد
فقط باید توش آب و روغن بریزی بزاری ور بیاد
راحت راحت
دیشبم مهمون داشتم درست کردم
مارک هانی میگیرم من
توی فر هم میزارم که روغن نکشه زیاد
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...
آره منم پودر خمیر پیتزا هانی میگیرم اونم خوب درمیاد
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
شاپرک جان من اون ساین رو دیدم میشه بگید اندازه هارو مثلا 50میلی لیتر اب چقدره ؟ اصلا هر پیمانه ی کیک پزی چند میلی لیتر مایهاته ؟ ممنون میشم بگین
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
وای بچه ها شب یلدا خبرم اومدم پیراشکی بدرستم گند زدم به تمام معنا
البه تقصیر خودم بود اونقدر دستور خمیر دیده بودم قاطی کرده بودم
بکینگ پودر و جوش شیرین و مایه خمیرو زدم
با ماست و شیر و روغن و 1 تخم مرغ کامل و کلیییییییییییییییییییییییی آرد و نمک
نتیجه = ترش شدن خمیر و پف نکردن و تو فر کلی پف کرد و ترش بود خلاصه حالم کلی گرفته شد و کلی آبروم رفت تازه پز داده بودم از نی نی سایت یاد گرفتم

بعد دیشب با پرررررررررررررررررو یی تمام دوباره درست کردم این دفعه با زرده تخم مرغ و مایه خمیر خوب شد راضی بودم ولی بازم عالییییییییییییییییی نشده بود
علتشو نمی دونم پفش دیگه خوب بود خمیرشم خوب بود ولی علت چی بود نمی دونم
تازه جوش شیرین و بکینگ پودر دیگه نزده بودم

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
2706