2737
2734
سلام به مامانای مهربون و نی نی های نازشون. عزیزان، من هفته 33 بارداریمه و تاریخ سزارینم احتمالا هفته اول فروردین هستش. دکتر خودم متاسفانه تو اون ایام، مسافرت میرن. دوست همسرم دکتر کرم نیا و بیمارستان صارم رو معرفی کرده شما که پیش ایشون زایمان سزارین شدین، آیا از عملکرد خانم دکتر و کادر پرستاری و متخصص بیهوشی راضی بودید؟
خداجونم، دامن همه منتظرا رو سبز کن، شکرت خدا بخاطر دخترم...خیلی دوسش دارم، مواظبش باش
من سال نود با ایشون سزارین داشتم.از صبوری و آرامش و مهربونی شون هر چی بگم کمه. از تبحر شون هم فقط این رو میگم که من دوماه بعد از سزارینم کوچکترین ردی از محل سزارین باقی نمونده بود
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
همسرم که با من توی اتاق عمل بود میگه چنان با ظرافت بخیه می زد که انگار یه پارچه زربفت رو داره می دوزه
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من اصلا ازش راضی نیستم موقع زایمانم کیسه ابم پاره شده بود و بچه مکونیوم دفع کرده بود استرس از دست دادنشو داشتم بعد 4 ساعت خود دکتر صارم عملم کرد یک هفته بعدم بچه مرخص شد بمن ده سال گذشت نیومد چون سرش شلوغ بود حتی دو قدم نیومد تا زایشگاه حد اقل ارامش پیدا کنم
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
من سال 91 پیشش زایمان کردم.. در طول 9 ماه بسیار ازشون راضی بودم اصلا بهم استرسی وارد نشد... رد بخیه ام اما کاملا مشخصه ... فک کنم خودش بخیه نزد چون یه خانمی باهاشون بالای سرم بود که دکتر همه چی رو براش توضیح می داد... الانم گاهی محدوده بخیه ام درد می گیره که رفتم چک کرد و گفت مشکلی نیست.... اگر دوباره بخوام زایمان کنم همین دکتر رو انتخاب می کنم... فقط همییییشه شلوغه
2706