2733
2734
عنوان

دکترخوب تو رویش کرج

20052 بازدید | 33 پست
خواهش میکنم هر کس دکتر خوب تو رویش کرج میشناسه بهم معرفی کنه۰ همه میگن زهراحیدر بهترین دکتر رویش هستش۰اما دکتر حیدر دیگه رویش کرج نمیاد۰بهترین دکتر رویش بعد دکتر حیدرکیه ?کسایی که به این مرکزمراجعه کردن کمکم میکنین میخوام برم کاشت
سلام من یه بار رفتم رویش کرج دکتر ژاله محمدپور ویزیتم کرد دکتر فوق العاده باحوصله ای بود اما یه بار بیشتر نرفتم.
هوس کرده ام که تو باشی٬من باشم وهیچکس نباشد٬آنگاه داغترین آغوشها از تنت وشیرینترین بوسه ها را از دستانت بیرون بکشم،به تلافی تمام روزهایی که میخواهمت ونیستی پدر.....
سلام رویا جون خواهرمنم کرج زندگی میکنه سه بار ای یو ای با زهرا حیدر داشت جواب نگرفت گفت بیاد برا ای وی اف اما 6ماه بعد که رفت گفتن رفته خارج !!! خواهرم خیلی ناراحت و سردرگمه.تورو خدا بیا در تماس باشیم اگه دکتر خوبی پیدا کردی بهم خبر بده یا اگه رفتی جایی نتیجه گرفتی انشالا بگو اونم بره اسم خواهر منم رویاست.خانومی ثواب داره حتما به منم بگو کدوم دکتر تو رویش بهتره.خودش تنبلی داره شوهرش کم تحرکی اسپرم
خدایا شششکر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
رویا جان ،من کرج نیستم عزیزم نمیدونم،ایشاالله که به زودی یه دکترخوب پیدا کنی
از مولایم خجالت میکشم به خاطر این همه انتظار برای فرزند و غفلت از انتظار برای او... اللهم عجل لولیک الفرج
به نظرمن هم بری تهران بهتره کرج تا تهران که فاصله ای نیست اونجا برای انتخاب دستت بیشتر بازه ان شا ا...خیلی زود مامان میشی
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
2706