2733
2734
سلام دوستان سفارش سبزی سرخ شده و پیاز داغ تان را به ما بدهید ... یکی از اقوام درجه یک من شغلشون اینه و گفتم به شما دوستان نی نی سایتی هم معرفیش کنم هم به نفع شما و هم ایشون کار کرده باشم . و از بابت تمیزی و مسئولیت پذیریشون هم مطمئن باشین. سرخ کردن سبزی قرمه و اسفناج و کرفس و پیاز داغ و به فصلش هم لوبیا و نخود فرنگی و باقالی پذیرفته میشود. فقط سفارش از 5کیلو به بالا باشه. برای سفارش های زیاد باید زمان بیشتری در نظر گرفته شه تا تحویل داده شه . نصف دستمزد رو همون اول میگیریم و الیاقی رو هنکام تحویل میتونین هم خودتون بیاین تحوبل بگیرین یا پیک بفرستین یا ما با پیک بفرستیم و پول پیک رو خودتان حساب کنید . اگرم بخواین خودتون میتونین خام محصول رو تحویل بدین و سرخ کرده تحویل بگیرین. تو ضیح کامل خواستین تماس بگیرین تا صحبت کنیم در ضمن ما تهران هستیم . 09363959970 خانم مرادی
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
سلام ببخشید دیر ج دادم سمت پیروزی هستیم یعنی شرق زیره جان مثلا چه مقدار هستش؟ اگر آنلاین نبودم با شماره موبایل خانوم مرادی تماس بگیرین و ایشون جوابتونو میده حتما
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پریسا جان این خانم مرادی از اقوام درجه یک بنده هستن من گفتم بهشون که قیمت رو بذارم گفت بگو تماس بگیرن و من باهاشون صحبت میکنم مثلا سبزی قرمه اگه خرد شده از بیرون بخواد براتون بخره کیلویی 3 تومنه و خانوم مرادی سوای این پول سبزی پول دستمزد و روغن و هزینه گاز رو فکر کنم 2یا 3تومن بابت هرکیلو بگیرند که میشه کیلوی مثلا 5-6تومن فکرکنم.باز با شمارشون تماس بگیرین و بنا به خواسته و سفارشتون براتون توضیح کامل رو بدن
ما گفتیم دم شب عیده همه سرشون شلوغه و میخوان فریز کنن برای تعطیلات این تاپیک رو بزنیم و هم یه خیری به این بنده خدا برسونیم که ادم با ابروئی هستش و برای خرج خونش این کارو میکنه هم دوستان گل نی نی سایتیم که اکثرا بچه کوچیک دارن یا شاغل هستن یه کمکی بهشون کرده باشیم ولی انگار هیچکس نیست....
2738
سلام ممنون مریم جان با خودشون تماس بگیرین تو ضیحات رو میدن