2726
سلام دوستان من آخرین پریودم 18شهریور بود 15مهر(29پری با3روزتاخیر(پری هام 26روز)) آز بتا دادم که بتام 1000بود/ 24مهر که میشه تقریبا 5هفته و3روز سونو شکمی دادم که ساک به اندازه 5/5هفته همراه لکه زرد بدون جنین دیده شد وحالا دیروز یعنی 28مهر (42پری ) ترشحات قهوه ای دیدم وتا امروز که کمرنگ تر شد ولی هنوز هست خیلی خفیف امروز دوباره رفتم دکتر بهم شیاف داد و گفت احتمال بارداری پوچ بالاست،من کلا امیدمو از دست دادم خیلی نگران هستم واز سقط میترسم خواهش می کنم کسایی تجربه حاملگی پوچ دارن راهنماییم کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنون اسما جان، المیرا جان لکه بینی چه طوری بود؟ روز چندم شروع شد؟
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****
المیرا جان انشاالله که این رو صحیح وسالم به دنیا میاری وبغلش میکنی موهاشو شونه میکنی وبزرگش میکنی عزیزم ،دوباره چند وقت بعد حامله شدی؟ سقط خیلی درد داره؟
خدارو شکر کن بهت تبریک میگم انشاالله که باسلامتی به دنیا بیاری
المیرا جون سونو هم رفتی واسه سری قبل؟؟ بهت گفته بودن پوچه؟
الاهی عزیزم از هیچی نترس گلم از الان هم به اینچیزا فکر نکن یونو رو زود رفتی بزار هفته 7 برو من یک هفته لک قهوه ای دیدم که به مرور روشن شد و بعدشم قرمز و بعد خونریزی ولی از همون اولش انقباضهای رحمیم شروع شد و موقع سقط به اوجش رسید که نفسگیر بود انشالاه واسه هیچکس پیش نیاد ولی اون لحظه ناراحت نلودم میدونستم خیری توشه واگه جنین سالمی باشه میمونه هرکار بکنی نمیوفته پس اگه داره میوفته و رشد نداره بهتر که خودش بیوفته و کار به کورتاژ نکشه اگه خونریزیت زیاد بود برو سونو اگه گفت در حال سقطی بیا خونه و دم کرده اویشن غلیظ بخور با نبات و زعفرون دمش کن عالیه ولی بازم میگم توکل کن به خدا و بگو خدای بزرگ اگه بچه سالمیه اگه عاقبت به خیره واسم حفظش کن در غیر این صورت راضیم به رضای خودت
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
2706