2410
2553
من برای قسمت روشور از سنگهای آبی فیروزهای و صدفهای دریایی سفید رنگ استفاده کردم و حوله و مایع دستشویی و صابون رو هم رنگ ابی فیروزه ای گرفتم.صابونمو رنده کردم و چند قطره اب بهش اضافه کردم و در قالب قلب ریختم و گذاشتم داخل دستشویی.
برای قسمت توالت ،دستشویی من یه تو رفتگی مثل طاقچه داره منم یه کنده مصنوعی درخت رو با گلهای رز مصنوعی پر کردم و دوتا شمع بشکل رز درست کردم و گذاشتم اونجا.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من چند تا گفشدوزک کوچولو رو ی اینه دستشوی از پایین به بالا چسبوندم انگار همشون به یک سمت مشخص دارن پرواز می کنن رو جای دستمال توالت هم کفشدوزک چسبوندم . سرویس جا صابونی و مسواک . . . . هم از این گل خشکاس که تو پارافین معلقه . اونم قشنگ کرده فضا را . راستی گل طبیعی تو توالت خراب می شه . منظورم گلدونه ؟
مامان امیرعباس جان خیلی موضوع خوبی مطرح کردی.
کاشیهای دستشویی ما آبی است منم از مایع و حوله ست آبی استفاده کردم یه شمع آبی هم برای تزیین توی طاقچه اینه گذاشتم. چندتا گل خشک هم گذاشتم اما خیلی راضی نیستم و منم داشتم فکر می کردم یه تنوعی بدم
2714
آره عکس بذار با سلیقه
سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744
راست میگن حدیث بانو عکس بذار
منم از شمال گوش ماهی آوردم اونا رو رنگ کردم و چسبوندم به دیوار
ست وسایل رو هم سبز گرفتم
جا حوله ای هم از این عروسکا گرفتم که لباس سبز داره
یه عروسک سگ سبز هم جلوی فن گذاشتم
منم چون سرویس بهداشتیمون سفیده و کاشی بدنه نارنجی و سفیده با کاشی های حاشیه ریز زرد و نارنجی و آلبالویی، جلو آینه روی آتاژور چند تا گلدون سفید با گل کاکتوس مصنوعی چند تا شمع قرمز و زرشکی توی شمعدون تخت شیشه ای+ صابون کوچیک طرحدار و یه جعبه گل خشک برنگ نارنجی گذاشتم از همین گل خشکایی که با اسانس گل و میوه معطر می شن و خیلی خوشبو هستن. سرویس آینه و صابون مایع و آتاژور و بقیه رو هم ست فلز و سرامیک سفید و استیل گرفتم.
من سرویس دستشویی آبی و سفید با طرح صدف گرفتم. روی سیفون را هم خودم صدف چسبوندم. دور روشویی هم شمع ابی گذاشتم که داخلش صدفه.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
2706