2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرویس روشویی من استیل و شیشه است.جلوی آینه اش یه طبقه ی شیشه ای بود که تمامش رو با صدفهای مختلف پر کردم( صدفها رو چسبوندم به شیشه) به دیوار دستشویی دو تا لوله بلا استفاده بود که دو تا گلدون دیواری مستطیل ساختم از جنس ام دی اف سفید و داخلش رو کاکتوس گذاشتم.یکی از گلدونها یه طبقه هم داره که روش یه دونه شمع معطر گذاشتم.اما کاکتوسهام طبیعی بودن و مجبور شدم گلدونشون رو بزرگتر کنم که الان دیگه گذاشتمشون توی اتاق.باید برای گلدونهای دستشویی یه فکر دیگه بکنم.منم می خوام دکور سرویسم رو عوض کنم...
2728
دوست خوبم تاپیکی که ایجاد کردید در بخش نامناسب مطرح شده لطفا حذفش کن و در بخش مربوط به خودش دوباره ایجاد کن اگر هم جوابشو گرفتی حذفش کن تا سایت منظم بشه ممنون از همکاریت
2738
تاپیک خوبیه
اما تا صفحاتش بیشتر نشدن ادامه اش رو توی مکان مناسب بزار دوست من تا اونجا ادامه بدیم.عنوانش رو هم بزار تزیین دستشویی و حمام( آخه منم دنبال یه دکور واسه حمام هستم!)
2706