2737
2734
عنوان

آمپول d3 و کمک به لانه گزینى؟

351 بازدید | 4 پست
الان تو یه تاپیکى خوندم که این آ مپول واسه لانه گزینى خوبه.من تنبلى تخمدان دارم .والان 13 سیکل هستم این آ مپول رو چه موقع باید زد؟
زندگی زیباست ؛تماشاییست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم ؟ چرا با هم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین آسمان آبی ست.. ببین دنیا آکنده از پاکی ست.. و خوبی تا ابد پاینده میماند.. تو باور کن!!! همین کافیست!
کسى چیزى نمیدونه واقعا؟
زندگی زیباست ؛تماشاییست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم ؟ چرا با هم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین آسمان آبی ست.. ببین دنیا آکنده از پاکی ست.. و خوبی تا ابد پاینده میماند.. تو باور کن!!! همین کافیست!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسى.خوشحال میشم اگه اطلاع دارید بهم بگید
2728
امپول را هر 2ماه یکبار قرصش را هم هفته ای یک عدد اول صبح قبل از صبحانه یک ماه قبل از اقدام شروع بشه
الهـــــــــــــــــــــــــــی!!!! تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قصار موهبت هایت الهــــــــــــــــــــی !!مرا مگذار تنها لحظه ای حتی . . .