2733
2734
دلم میخواد تلویزیونمونو بشکنم. چقدر مردا خودخواهن.حالم از هرچی مرده به هم میخوره.عصر مثه خرس گرفته خوابیده.حالا تلویزیونو بلند کرده.میبینه من دراز کشیدم با طلبکاری میگه ا میخوای بخوابی؟ میگم ساعت یک شبه من ظهر نخوابیدم.از کله صبحم بیدارم.چقدر بیشعورن مردا.حاضر نیست یه شبم اون بچه رو بخوابونه.الهی این فوتبال کوفتی خراب بشه.که چنان میخکوبش میشه که عالم و ادمو یادش میره.حالم به هم میخوره دیکه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر منم الان پای 90نشسته ناراحتی نداره خوب ببینه
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
2731
شوهر منم از فرهاد مجیدی جونش چشم بر نمیداره فکر کنم بعد من و پسرم فرهاد و کلا فوتبال رو دوست داره
خدایا من خیلی خوشبختم ............... خدا جونم بهترین همسر دنیا رو بهم داده........... و بهترین پسر کوچولوی روی زمین مال منه ....سامیار........ پسر قشنگم............... احسان............. همسرم دوستتون دارم خدایاااااااااااااااااااااااااااااا ازت ممنونم بابت همه چیز
آخه مردا به طور همزمان نمیتونن دو تا کار رو انجام بدن نی نی چند وقتشه عزیزم؟ حرص نخور
خدایا من خیلی خوشبختم ............... خدا جونم بهترین همسر دنیا رو بهم داده........... و بهترین پسر کوچولوی روی زمین مال منه ....سامیار........ پسر قشنگم............... احسان............. همسرم دوستتون دارم خدایاااااااااااااااااااااااااااااا ازت ممنونم بابت همه چیز
2738
درسته میگن فرهاد مجیدی تو دبی شهرک داره؟؟؟
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
من نشنیدم والا
فکر نمیکنم هیچ کسی به اندازه من از فوتبال متنفر باشه زندگی منو که داغون کرده
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
درکت میکنم بعضی مردا خیلی تنبلن شوهرمنم تنبله تا میگم فلان کارو بکن میگه سرم...
یه عکس که به لطف شما خاله جونیام نزدیک به دوساله بهترین رکورد داره http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090902542639932
آره گلم همه مردا همینن دوستان گلم من هم اول با شوهری دعوام میشد ولی بعد دیدم بنده خدا هم خیلی علاقه داره هم تنها سرگرمیشه حالا دیگه گیر نمیدم بهش چون هم دوست ندارم دعوامون بشه هم میبینم سرگرمی سالمیه
2706