2737
2734
بچه ها من هفته 21 هستم نی نیم گاهی وقتها خیلی کم احساس میکنم خودشو سفت میکنه انگار به مثانه فشار میاره به نظرتون طبیعیه؟
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
برای من اینجوری نمیشه. فکر کنم از30 به بعد بشه. ولی برای دوستم میشد اونم میگفت همش انگار تو کلیه و مثانمه. به
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من خیلی کمه شاید هفته ای یبار
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2731
پیمانه دوستت به موقع و سر وقت زایمان کرد؟
اره39هغته با پای خودش رفت سز. البته اون از هفته32 به بعد نی نیش مثل یه پرتغال درشت گلوله میشد زیر شگمش که دکترش بهش امپول پرولوتن داد
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
پس طبیعیه ایشالا همه مامانا به سلامتی زایمان کنن بچه ها مرسی از همفکریتون من برن لالا شب همگی خوش
2738