2410
2553
یه شرکت خوب که خودتون کارشو دیدید معرفی کنید که ریشه کن شن این لامصبا.
و خدایی که در این نزدیکی است ... همانا با صبر کنندگان است.
خدا به دادتون برسه بد جونورایی هستن مامآن من 3 ماه درگیر بود آخرم بابام رفت از ناصر خسرو چند مدل سم خرید جوری که فروشنده گفته بود مخلوط کرد بعد سه چهار شار سمپاشی کردن تا ازبین رفتن تمام پشتی ها و دراورشونو انداختن بیرون
خدایا...... دلم مرهمی می خواهد از جنس خودت... نزدیک...... بی خطر....... بخشنده........ بی منت. ...
ساس؟؟؟وااای گرفتاریه شدید.....فکر کنن به بوی نفتالین از بین مرین...همه جای خونه رو نفتالین بریزید ببینید جواب میده.....
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توی خونه کبریت بسوزونید تا بوی گوگود همه جا رو برداره. مثلا چند بسته رو بزارید توی یه قابلمه فلزی و آتیش بزنید و بلافاصله در قابلمه رو ببندید تا خاموش بشه بعد از خاموش شدن در قابلمه رو باز کنید تا بوی گوگرد پخش بشه. قبل از انجام اینکار رختخواب و همه لباسها رو بیرون بیارید تا بوی به آنها برسه یا توی کمد رختخواب یا لباسها جدا گانه یه بسته گوگرد رو که بیرون از کمد آتیش زدید و بمحض خاموش شدن دودش رو توی کمد پخش کنید و در کمد رو بیندید تا دود بیرون نره. در اتاقها و پنجره ها رو ببندید. بعد از چند ساعت همه ساسها ازبین میرن.
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷
2720
واقعا به گرفتاری بزرگیه، ما همه راه امتحان کردیم فایده نداشت تا بلاخره با حرارت از بین رفتن، فقط کافیه با شعله آتیش بهشون گرما بدی هم خودشون از بین میرن هم تخمهاشون، ما همه لباسارو چند دقیقه توی آب جوش گذاشتیم بعد تمام کف خونه و همه. درزها رو سوزوندیم
2714
گلم از سم کامن کمک گرفت به مدت 1 ماه رفت خون مامانش همه درها و پنجره ها را بست و هر هفته میاومد کل خونه را سم پاشی میکرد در را میبست میرفت بعد یک ماه که اومد از بین رفته بودن ولی تازه کارش شروع شد شستن تمام لباسها ملافها هر چی که فکرشو بکنی
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
2706