2726
آپلود عکس اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دل من خون شد ازین غم، تو کجایی؟ و ای کاش که این جمعه بیایی! دل من تاب ندارد،"همه گویند به انگشت اشاره، مگر این عاشق دلسوخته ارباب ندارد؟ ... تو کجایی؟ تو کجایی..."» و تو انگار به قلبم بنویسی: که چرا هیچ نگویند مگر این رهبر دلسوز، طرفدار ندارد، که غریب است؟ و عجیب است که پس از قرن و هزاره هنوزم که هنوز است دو چشمش به راه است و مگر سیصد و اندی نفر از شیفتگانش زیاد است که گویند به اندازه یک « بدر » علمدار ندارد! و گویند چرا این همه مشتاق، ولی او سپهش یار ندارد! تو خودت! مدعی دوستی و مهر شدیدی که به هر شعر جدیدی، ز هجران و غمم ناله سرایی، تو کجایی؟ تو که یک عمر سرودی «تو کجایی؟» تو کجایی؟ باز گویی که مگر کاستی ای بُد ز امامت، ز هدایت، ز محبت، ز غمخوارگی و مهر و عطوفت تو پنداشته ای هیچ کسی دل نگران تو نبوده؟ چه کسی قلب تو را سوی خدای تو کشانده؟ چه کسی در پی هر غصه ی تو اشک چکانده؟ چه کسی دست تو را در پس هر رنج گرفته؟ چه کسی راه به روی تو گشوده؟ چه خطرها به دعایم ز کنار تو گذر کرد، چه زمان ها که تو غافل شدی و یار به قلب تو نظر کرد... و تو با چشم و دل بسته فقط گفتی کجایی!؟ و ای کاش بیایی! **** هر زمان خواهش دل با نظر یار یکی بود، تو بودی ... هر زمان بود تفاوت، تو رفتی، تو نماندی. خواهش نفس شده یار و خدایت، و همین است که تاثیر نبخشند به دعایت، و به افاق نبردند صدایت، و غریب است امامت. من که هستم، تو کجایی؟ تو خودت! کاش بیایی. به خودت کاش بیایی.
وقتی می گویم برایم دعا کن یعنی کم اورده ام!!! یعنی دیگر.......! کاری از دست خودم برای خودم بر نمی اید...!!! حرفی نمیماند فقط التماس دعا.....
جهل این مردم در طول تاریخ ائمه رو زجر داده فکر کن امام علی بخاطر نافهمیهای مردم 25سال رفت تو خونه نشست واقعا سخته
دلم تنگ میشود گاهی برای یک دوستت دارم ساده دو فنجان قهوه داغ سه روز تعطیلی زمستان چهار خنده بلند و پنج انگشت دوست داشتنی!!
اون وقت میخوای امام عصر از نظر این مردم جاهل پنهان نشه؟/؟؟؟؟؟/
دلم تنگ میشود گاهی برای یک دوستت دارم ساده دو فنجان قهوه داغ سه روز تعطیلی زمستان چهار خنده بلند و پنج انگشت دوست داشتنی!!
توهمین سایت روز عید غدیر یکی اومده بود یه تاپیک بی خود زده بود در مورد امام علی بد می گفت دیگه دشمنی به این واضحی ندیده بودم تو این سایت!!!! امام علی الان دشمن داره چه برسه زمان خودشون
تو همین سایت ائمه کم دشمن ندارن با بی شرمی تمسخر می کنن بخدا جرات نداری نظر بدی گروهی می ریزن رو سرت و مذهبی ها هم جواب نمی دن می مونی اون وسط چکار کنی انواع و اقسام انگ ها رو بهت می زنن .....متحجر ...عهد حجری....عرب پرست یه وقتایی دلم می گیره می گم این سایت یه نمونه کوچیک از جامعه است
خدایا
بهناز چون تقصیر کسی نیست اونا هم بی اطلاعند قبول کنیم بد جا افتاده یه عده ای تو لباس دین بدی میکنن زیاد دیدم واسه همین برای بعضیا تنفر ایجاد میکنن اونا هم به جای اینکه از شخص ببینند از دینش میبینند.اگه همه کسایی که ظاهرا متدین بودن باطنا هم تدین داشتن همه باید جذب میشدن ولی متاسفانه دورنگی باعث بدبینی شده
اللهم صل علی محمد وآل محمد
2706