2726
من اصلا آمادگیشو ندارم. یه رابطه داشتیم 10 روز پیش بااینکه اصلا مشکوک نبودم اما چون اصلا بچه نمی خوام و سابقه داشته که بدون رابطه مشکوک باردار بشم و ارونجاییکه رابطه ما خیلی کمه سریع قرص لونژیل مصرف کردم. اما الان 10 روز گذشته پری نشدم. این یعنی چییییییییییییی؟ تو نت خوندم بعد از مصرف این قرص 7 تا 10 روز بعد باید پری بشی. کسی بوده بیشتر از 10 روز قرص خورده بشه و بعد پری بشه /؟؟؟؟ ازنگزانی دارم مییمیرمممم
تو به زنانگى من اسید میپاشى و من به مردانگى تو تف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من با خوردن لونژیل ۱ونیم گرمی همین ۱ دونه ای ها باردار شدم۰ در کمال ناباوری ایشالا که خبری نست معمولا این قرص ها هورمون رو میریزن به هم اگر بخوای بیشتر واست توضیح میدم که چه اتفاقی واسم افتاد
آرزو جون آره برام تعریف کن ببینم چی شد که باردار شدی؟؟؟ قرص رو درست مصرف کرده بودی؟ بعدش چیییییییییییی شد؟ توروخدا واسم دعا کنیدو من اصلا بچه نم یخوام. دیگه کم کم دارم به سقط فکر میکنم )):
تو به زنانگى من اسید میپاشى و من به مردانگى تو تف
سلام من گفتم شاید تا الان پری شدی۰ من تو اون ماه مورد نظر ۱ بارنزدیکی مشکوک داشتم گفتم واسه اینکه خوب اثر کنه فردا صبح ساعت ۶ خوردم همون شب هم تخمک آزاد شده بود۰ خلاصه ۵ روز از تاریخ پری گذشت و خبری نشد دچار استرس شدم تا بعد از ۵ روز چند تا لک اومد قطع شد رفت تا فردا به همین شکل روز سوم کاملا قطع شد و روز ۴ هی لکقهوه ای و گاهی خونریزی تا ۱۳ روز گفتم شاید به خاطر مصرفه قرصه هست اما۰۰۰
تو این فاصله ۱۳ روز هر از گاهی دلدردهای شدید داشتم که دردش تا مقعدم و کمرم کشیده میشد و بعد از اروم شدنم خونریزی داشتم۰یکی ازدلایلی که واسه سنو رفتم همین دردها بود وگرنه مطمعن بودم خبری نیست۰قبل از سنو خوذم رفتم آز بارداری دادم که دیدم شد مثبتبند بند بدنم میلرزید تا عصر نوبت سنو شد و دکتر چیزی ندید۰۰۰
2706