2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دفاتر پست اسمشونو یادم نمیاد این دفاتری که توش سند موبایل هم به نام میزنن اونجا از همه جا ارزونتره.آهان یادم اومد امور مشترکین اسمشه
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2728
2738
میتونی حضوری هم بری ولی من مدارکمو براشون ایمیل کردم همون روز برای سیم کارتُ سند زدن و فرستادن واسم بدون اینکه مراجعه کنم
نمیدونم این چه مصیبتیه که من دارم ... نه میتونم شب بخوابم، نه میتونم صبح از خواب بیدار شم
سلام بچه هاااا ازتون خواسته بودم تا راهنماییم کنین برای خرید سیم کارت ، از اونجایی که من حال نداشتم برم دفاتر پیشخوان توی اینترنت سرچ کردم و از یکی از سایتها شماره ای که دوسش داشتمو انتخاب کردم و با اون مغازه تماس گرفتم مدارکمو ایمیل کردم و مبلغ رو واریز کردم 2 ساعت بعد برام فرستادن خط هم فعال بود دلیل اینکه به اون مغازه اعتماد کردمُ بهتون میگم شاید به دردتون بخوره توی سایت هم شماره ثابت بود هم موبایل، آدرس مغازه کامل داخل سایت نوشته شده بود،دلیل آخرم این بود که میتونستم حضوری برم ولی بخاطر اینکه یکم دور بود به خونمون نتونستم برم بازم مرسی دوس جوووونا
2706