2737
2734
عنوان

صابون کوسه .....

968 بازدید | 6 پست
این صابون رو برای بسته شدنه منافذ پوست گرفتم +از بین رفتن جای جوش ولی اصلا اثری نداره " کسی هست ازش راضی باشه؟
خدای من "از بابت لطف بی کرانت که در حقم کردین بی نهایت سپاسگزارم "
من داداشم داره عالی شده چوستش جوشاش خیلی خوب شده رنگشم روشن
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
smiley]s/sm01.gif[/smiley]
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

من مدت زیادی هست که از صابون کوسه استفاده می کنم بخاطر لک و جای جوش های روی پوستم به هر روشی که فکرشو بکنید متوصل شدم چقدر هزینه متخصص و داروهای مختلف رو دادم ولی در نهایت فقط مدت کوتاهی خوب بود ولی از وقتی صابون کوسه استفاده می کنم واقعا پوستم سفید و صاف شده و خیلی راضیم

فروشگاه اینترنتی نیک خرید 

صابون کوسه اصل

زندگی به زیبایی تک در ختی است در چمنزار که چشمه ای بس زیبا و زلال در زیر آن قرار دارد اما برای دیدن این زیبایی باید چشم بینا داشته باشی