2726
عنوان

تو هفته بیست هستم شکمم سفت میشه

432 بازدید | 9 پست
دو هفته است شکمم سفت میشه،سونو رفتم مشکلی نداشت،قرص ایزوپرین میخورم،خیلیم بچه م تکون میخوره،به نظرتون دلیلش چیه؟؟
خداجونم خودت دادی خودتم مواظبش باش،خیلی دوستت دارم پسرررررررم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنده خدا انقباض ها علامت زایمان زودرس هستن. اگه شکمت مثل سنگ میشه و منقبض میشه بعد ول میکنه نه یبوسته نه اسهال علامت زایمان زودرس ه. من از ماه شش اینجوری شدم. دکتر بهم ایزوپرین داد اواخر روزی سه تا میخوردم. البته اواخر امپول و شیاف هم بهم دادن که جلو زایمان زودرس رو بگیره. خدا رو شکر ی نی ام سر موقع متولد شد. دوسم هم عین من بود دکتر به اونم ایزوپرین داده بود اون نخورد گفت عوارض داره. متاسفانه تو اخر ماه پنج زایمان کرد و نی نی ش بدنیا اومد وچون ریه نداشت جلو چشمش مرد. دقت کن قرصت رو بخور چیزی نمیشه
☁☔⛅
2728
نه والا خوب نشدم تا اخر هم این حالت رو داشتم فقط این قرص کمک کرد نذاشت دهانه رحمم باز شه و بچه زود بدنیا بیاد. من تعداد انقباض هام در روز زیاد بود. طوریکه دکتر تهدیدم کرد قرصت رو قطع کنی همین ماه یعنی ماه ششم دهانه رحمت خودبخود باز میشه و زایمانت شروع میشه. من تا اخر میخوردم .عوارضی نداره.
☁☔⛅