2737
2739
عنوان

حالت تهو شدید

287 بازدید | 11 پست
سلام من هفته 7 بارداری هستم.دومین بارداریم هست سر اولی هم به شدت حالت تهو و استفراغ شدید داشتم تا 5 ماه.چیکار کنم بهتر شم؟.آب هم می خورم بالا میارم.کمک کنید.زنجبیل و متوکلروپرامید و . . امتحان کردم.بدتر میشم که بهتر نمیشم.حتی از نزدیکی با شوشو هم حالم بد میشه. گریهههههههههههههه کمک
میشه پرنده باشی اما رَها نباشـی/
میشه دِلت بِگیره اَسیر غُصه ها شـی/
تَرسیده باشی از کـــوووچ اوجُ نَدیده باشــی/
واسه یه مُشـــتِ دونه اَهلیِ آدما شـی/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیرابیه سیرابی رو با لیموی تازه بخور حالت خوب میشه دکتر به خواهرم گفته بود البته اثرش همیشگی نیست و دوباره باید بخوری اما تا چند رو حالت خوبه خوب میشه انگار نه انگار که حالت تهوع داشتی
Life's donkey without me
2728
من تا 6 ماه ویار داشتم و قرص دمیترون هم زیاد مصرف می کردم اما به نظرم باید صبور باشی همین... واقعا کاریش نمی شه کرد....
آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
آره دفعه قبل هم سیرابی خوردم.ولی اینبار هنوز امتحان نکردم.خیلی نگرانم برای بچم.هیچی نمیتونم بخورم.
میشه پرنده باشی اما رَها نباشـی/
میشه دِلت بِگیره اَسیر غُصه ها شـی/
تَرسیده باشی از کـــوووچ اوجُ نَدیده باشــی/
واسه یه مُشـــتِ دونه اَهلیِ آدما شـی/
2738