2733
2734
عنوان

به عواقب رفتارت فکر کن - خواهر شوهر

1542 بازدید | 68 پست
دوستم از دوران بچگی باهام دوست بود همسایه بودیم حتی دانشگاه هم با هم رفتیم منتها چون خیلی حسود بود زیاد صمیمی نمیشدم باهاش همیشه حواسم جمع بود . دوستم وقتی شوهر کرد چند ماه بعد از ازدواجش مادرشوهرش فوت کرد و یک خواهرشوهر مجرد توی خونه داشت که 24 ساله بود اون موقع . خواهر ها و برادرهاش دختر بیچاره رو آلاخون والاخون کردند و این بدبخت ناچار شد بیاد خونه برادرش که دوستم باشه . دوستم که دیر هم شوهر کرد از روی بدجنسی خیلی خواهرشوهرش رو اذیت کرد . یه بار رفتم دیدنش برای زایمانش کاملا غم رو تو چشمهای دختر بیچاره که هم پدر نداشت هم مادر خوندم . اون روز فهمیدم دوستم شدید با شوهرش اختلاف پیدا کرده و خواهر شوهر بدبختش لنگ در هواست یک روز خونه این خواهر یه روز خونه اون خواهر و ... خلاصه دختر بیچاره از هول حلیم افتاد تو دیگ اولین خواستگاری که اومد شوهر کرد . کل موندنش تو خونه دوستم 6 ماه بود ولی خواهرشوهره بدبخت شد : شوهرش معتاد ... بعدش دیگه دوستم هر وقت زنگ میزد بهم و گریه زاری میکرد از رفتارای شوهرش دلم میسوخت براش ولی ته دلم میگفتم خب تو هم یک کم تحمل میکردی دختر بیچاره جرات نداشت یک دونه میوه پوست بکنه ... کاری کرده بود بدبخت جرات آب خوردن نداشته باشه اجازه هم نمیدادن خونه بگیره مجردی زندگی کنه ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کار از کار گذشته ولی چون دیدم یه تجربه است براتون بازگو کردم با دوستم مدتهاست ارتباطی ندارم حتی تو فیسبوک پیام داد جواب ندادم دلیلش هم همین رفتارهای زشتش بود خسته شدم اینقدر این بدجنسی هاشو دیدم قبلا نمی تونستم ارتباطم رو کم کنم
2738
ای بابا اخرش رو گفت دیگه خواهرشوهره بدبخت شد به خاطر رفتار برادرهاش و زنداداشش دیگه اخرش چی شد چیه؟
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
تا جاییکه یادمه خواهرشوهرها هم رابطه اشون سر این چپ شده بود با دوستم . دوستم هم طلبکار بود . جالبه مادرشوهر تو همون مدت کم که زنده بود با این خیلی خوب رفتار کرده بود
2706