2733
2734
مارک گود بیبی خوبه یا ول دون؟ بچه هام دوساله ان. 0-25 کیلو بخرم یا 0-35 کیلو؟ من میخواستم 35 کیلویی بخرم فروشنده منصرفم کرد. که بچه تا 12 سالگی توش نمیشینه . میخوام ببینم راست میگه؟ قیمت هر دو را 500 گفت . آیا همین قیمته؟ یک دنیا ممنونم
بچه تا 3 سالگی بیشتر نمیشینه بعدش میخاد مستقل بشینه رو صندلی . منم ول دان دارم خیلی راضی بودم الان دخترم 4 سالشه دیگه گزاشتمش توخونه نمیشینه دیگه
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس تو برنده ای ..آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مال منم سه حالته تا 12 ساله. الان که 5 سالشه هنوز میشینه. بخصوص وقتی تنها هستیم و من راننده هستم. یعنی کسی پیشش نیست. لابد یک دلیلی داره که اینها رو طراحی کردند. ضمنا چون ارتفاعشون رو بلند می کنه راحت بیرون رو میبینند.
واسه من کوچیکه پسرم عاشقه صندلیشه چون به بیرون تسلط کامل داره ولی متاسفانه کمربندهای ایمنیش کوچیکه براش....بزرگ بخر بنظر من
گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)