2726
عنوان

سزارین در بیمارستان مصطفی خمینی

3120 بازدید | 15 پست
سلام به همه. یک سوال داشتم . آیا بیمارستان مصطفی خمینی سزارین اختیاری قبول میکنه؟؟ اگر از دکترم نامه داشته باشم که نمیتونم طبیعی زایمان کنم.
دوستت داریم پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شادی جون خودش فکر کنم الان 1 می گیره زمان من 600گرفت ولی از خواهرشوهرم 1 گرفت

آدرسشو من چشمی بلدم این تلفنش بزنگی آدرس دقیق می ده خ آزادی - خ آذربایجان نبش کارون 66039557
زندگی همهمه مبهمی از رد شدن خاطره هاست ...
اگردکتری که همونجاست ومیخوادسزارینت کنه تاییدکنه که بایدسزارین بشی سزارینت میکنن وگرنه بادستورپزشک خارج ازبیمارستان وحتانامش سزارینت نمیکنن مگراینکه نتونی طبیعی بزایی
وفقط خداست که میداند...هیچ چیزمثل دوست داشتن ودوست داشته شدن...مرگ رابه تاخیرنمی اندازد
سلام من شش روز پیش زایمان کردم تومصطفی خمینی بااینکه زایمان دومم بودزد ترمم نوشته بود دکترم هم تواون بیمارستان بود گفت بخش نامه جدید اینه که پذیرش مستقیم سز نداریم فرستادبخش زایمان اون تایید کردن بعدقبول کردن هزینه اشم بادفترچه تأمین اجتماعی هفتصدشد
سلام.یلدا هستم 23ساله هفته 23بارداری 1اسفند زایمانم هست بیمارستان مصطفی خمینی دکتر حیدری کهن اگهکسی اونجا زایمان داشته به تازگی من راهنمایی کنه در مورد هزینش چون خودم میخوام زایمان سزارین بشم بیمم سلامت هست و دوست دارم بدونم کادر پرسنلیش خوبه بیمارستان تمیزی هست ساک هزینش چنده و اجباری هست؟ساک مادر و بچه با هم هست یا جداس و توش چه چیزهای هست و چی باید ببرم ؟چقد سواااال پرسیدم ش
2706