2703
2553
سلام مامانای عزیز
ریحانه من کم کم داره 2ماهه میشه اما هنوز برای خواب شبش مشکل داریم،بعضی شبا اونقدر جیغ میزنه و گریه میکنه که صداش میگیره و سرخ میشه و خودم هم باهاش شروع می کنم به گریه کردن
خیلی ها پیشنهاد کردن چند شب شربت دیفن هیدرامین بدیم تا خوابش تنظیم بشه،این کار رو کردیم و خوشبختانه شب راحت میخوابه اما من نگران اینم که این شربت عوارض نداشته باشه،لطفا کسی تجربه داره و یا اینکه پیشنهاد دیگه ای داره کمک کنه ممنون
خانومی دادن دیفن هیدرامین واسه نی نی های زیر شش ماه مجاز نیست.یه کم صبر کن 3-4 ماهگی خوابش تنظیم میشه.
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ببخشید این حرفو میزنم ها ...ولی من که اون زمانها از دکتر دخترم پرسیدم گفت این کار دکترهای بی خیال و مامانهای خوش خواب و بی مسئولیته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با کم خوابی بچه اون هم توی چند ماه اول باید کنار اومد نه اینکه برای راحتی خودت هر بلایی خواستی سرش بیاری .....(باز هم ببخشید این حرف دکتر دخترمه نه من )
من هم 4 ماه تمام سختی کشیدم تا خواب دخترم تنظیم شد .....
عزیزم طبق نوشته حود دارو ،اصلا نباید زیر 2 سال استفاده بشه، بعضی دکترا از 6 ماه به بعد تجویز می کنن. ولی زیر 6 ماه اصلا اصلا استفاده نکن. این دارو جذب مغز نوزاد می شه و عوارضش رو الان نمی بینی، بعدا که کوچولوت مدرسه رفت هوشش از اونی که باید می بود کمتر می شه..... واسه گریه نوزاد همون شربت کولیک اید همراه با ماساژ شکم نی نی با روغن کنجد و بک کم صبر و تحمل بهترین چیزه.....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
سلام عزیز همسر من داروساز میگه تو 24 ساعتء 2 سی سی مشکلی نداره وعوارضی هم نداره .
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
البته منظورم 2 سی سی موقع خواب هست
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
2714
ممنون از همه
دوستان گلی که فکر کردن من از بیخوابی و کم خوابی خودم ناراحتم، اصلا هم اینطور نیست من فقط دلم میسوزه که بچه ام جیغ میزنه و گریه میکنه یه خورده هم به این طرف قضیه نگاه کنید
2سی سی؟الان که نی نی من 14 ماهشه وقتی سرما خورده بود و بی قراری میکرد به شدتم آب ریزش بینی داشت دکتر1/5سی سی تجویز کرده بود.
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
عزیزم پسر من 55 روزشه
دو روز پیش بردم دکتر گفتم مشکل بی خوابی شبانه و کمی دل درد داره اون هم به پسرم شربت دیفن هیدرامین داد و گفت ضرر نداره
حالا اگه شما واقعا میدونید ضرر داره من هم ندم؟
دخمل طلای من الان در آغوشمه
2706