2726
امروز رفتم مهد مهر پروین نزدیک میدان انقلاب. برخورد مدیرش که عالی بود و خیلی مسلط حرف می زد. کسی در مورد این مهد اطلاع داره؟ ممنون می شم به من اطلاع بدین.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میدونم نظرم یه کم دیر شده اما گفتم شاید برای مادران دیگه تو این منطقه به درد بخوره مهدکودک مهرپروین یه مهد کوچک خودمانی با جوی بسیار دوست داشتنی است که محیطی بسیار شاد برای بچه ها فراهم کرده تمامی پرسنل اونجا بسیار مهربان، مبادی آداب هستند و حواسشون خیلی به بچه ها هست. من پسرم این مهد میره خیلی از جوش و مربیا راضی هستم. مدیرش خانوم شهراسبی بسیار خوش برخورد و با اطلاعات هستند مربیا هم خاله سعیده خاله فرانک خاله بهاره خاله الناز و ووو خاله سمیه (مهربان و دوست داشتنی) هستند که هر کدوم در حد خودشون خیلی زحمت میکشن. حیاط کوچیکی داره که دو تا سرسره و دو تا تاب داره و در سه طبقه هست محیطی بسیار تمیز داره که بسیار به این موضوع اهمیت میدن. صبحانه و ناهار به عهده مهد و میان وعده به عهده والدین هست که این میان وعده رو هم برای ایجاد هماهنگی بیشتر با نظر مهد تهیه میشه یعنی در دو ماه و نیم یکبار نوبت یه خانواده است که برای بچه ها تغذیه ای که مهد تعیین میکنه تهیه و به مهد تحویل میدهند. ساعت کاری مهد از 7 و نیم شروع میشه. برنامه های تفریحی و گردشی هم دارند. تک زبانه است و دوربین مداربسته دارند که خودشون فقط میتونن ببینن بچه ها رو (خود مدیر)
منم در مورد این مهد تحقیق کردم اما به خاطر اینکه یکم حساسیت نشون دادم و خواستم که اجازه بدن یکی دوساعت از نزدیک رفتار مربی با بچه ها رو ببینم به دروغ بهم گفتن که جا نداریم (البته خاله سمیه که مدیر داخلی هست). واقعا رفتار عجیبی بود به نظرم!!!!!
در جواب مامان هلن خواستم بگم ک اتفاقا بچه های من هیچ مهدی واینمیستادن الان نزدیکه شیش ماهه ب عشق سمیه جون میرن مهد, ب نظر من ک تو مهد مهرپروین واقعا همه چیز عالی و اصولیه, رفتار با بچه ها فوق العاده س همینطور برخورد مدیر و مربیا, خلاصه بگم ک عالین عالی

پسر من حدود دوساله که مهد مهرپروین میره.یکی از مشخصه های بارز این مهد بهداشت بسیار عالیه این مهده.من خیلی از مهدها را دیدم و خیلی تحقیق کردم و در نهایت این مهدکودک را انتخاب کردم و راضیم از انتخابم.اصلا دوست نداشتم هیچوقت بچه ام رو بذارم مهد ولی الان خیلی خوشحالم که با این مهد اشنا شدم و خدا رو شکر میکنم.در ضمن از مدیریتش هم خیلی راضیم احساس میکنم خیلی صادق هستند و تمام هم و غمشون راحتی و رضایت بچه هاست.

من پسرم رو ۴ سال می بردم مهدکودک مهرپروین از همه نظر واقعا راضی بودم مخصوصا برخورد پرسنل خوب و زحمتکش اونجا و همچنین رعایت مسایل بهداشتی که این مسأله برای من خیلی مهم بود و مهمتر از همه رسیدگی به تغذیه بچه ها چون بچه من خیلی بد غذا بود و از وقتی رفت مهدکودک واقعا تغییر کرد بی نهایت سپاسگزارم از مهدکودک مهرپروین 

سلام دوستان .خواهرزاده من ۲۰سال پیش توی همین مهد بوده منم پسرمو همین مهد ثبت نام کردم میدونم که مدیریت هیچ تغییری نکرده و من بعد از حدود یکسال بسیار از کادر مهدکودک راضی هستم و پسرم هم خیلی مهدشو دوست داره و اگر جا داشت تمایل داشت شبها هم همون جا بمونه😉

2706