2703
2553
عنوان

موهام خیلی می ریزه

81067 بازدید | 45 پست
دوستای خوبم موهام خیلی می ریزه همه جای خونه پره موست . ریخته هاشم همش شکسته . موهام شکننده شده و جلوی شقیقه هام کم مو شده.
راه حل برای پر پشت شدن و سلامت موها چی بلدید.
من موهامو رنگ کردم . قبلا یه تقویت موی گیاهی چهل گیاه می زاشتم به طور محسوس ریزش مو رو کم می کردم یعنی همون بار اول که می زدم موقع آبکشی می دیدم موهام خیلی خیلی کمتر ریخته . اما اون نمی دونم حنا یا چی داشت که باعث می شه موهام دیگه رنگ شیمیایی نگیره !
راستی اینجا کسی رنگ موی گیاهی استفاده می کنه ؟ یا دیده کسی رنگ موی گیاهی بزاره ؟ طبیعی و خوب از آب در میاد ؟
من هر روزم جلوی موهامو مجبورم سشوار بزنم.
همین رنگ و شسوار قاتل موست
حالا شامپو یا قرص خوراکی یا هر راه حل و ترفندی برا سلامت موها بلدین ؟
اول باید علت ریزش موتون معلوم شه،دکتر برید و آزمایش بدید شاید از کمخونی باشه که با مکملها و ویتامینها ریزشش خیلی کمتر خواهد شد یا ممکنه به دلیل شوره باشه که شا مپوهایی برای رفعش میدند.
در حین درمان هم محرک های رویش مو موثرند.مثل هیرتونیک سینره و ماینوکسیدیل و مشابهانشان.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
بچه ها الان یک ماه از اقدامات من برای ریزش موهام گذشته
ریزشش خیلی خیلی کمتر شده اما هنوز هست . حالا من چیکارا کردم ؟
شامپو آلپسین گرفتم هر روز می رم حموم می زنم . احساس می کنم هشتاد درصد کم شدن ریزش موهام همین شامپو بوده
ماینوکسدیل می زنم . فقط به جلوی موهام چون پر شدن جلوی موهام برام مهمتره . انگار جلوشم بیشتر ریخته
تونیک موی کورپور سانو می زنم.
یه تونیک موی ایروکس هم گرفته بودم خوشبختانه تموم شد چون بوش خیلی بد بود و مدام بوش میاد تو بینی آدم و موها رو هم حالتشو خراب می کنه موها می چسبه به هم و شونه کردنش سخت می شه . به نظرم چیز خوبی نبود
حالا می خوام قرص آکوفن هم بگیرم
...........
...........
به نظرتون دیگه چیکار کنم ؟ تونیک موی ضد ریزش که مثل طلسم گرون نباشه ولی خوب باشه بلدید ؟
دیگه چیکارش کنم ؟
آها راستی یه ذره هم کوتاهش کردم و بیشتر وقتا باز می زارم قبلنا همش محکم از پشت می بستم . حتی شبا تو خواب . حالا آزادش می زارم
رنگ مومم عوض کرده کستینگ لوریل می زنم که برا زنای بارداره .
دیگه چیکار کنم بیایید محصول موی خوب معرفی کنید
2706