2726
عنوان

موهام خیلی می ریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 81239 بازدید | 45 پست
ملینا جون من یه مقال می خوندم می گفت شامپو درست برعکس خمیردندانه خمیر دندان رو باید هرچند وقت یبار عوض کنی اما شامپو که به موهات می سازه رو نباید عوض کنی زیاد خوب نیست شامپو رو از مارک های متفرقه استفاده کنی یدونه رو انتخاب کن و همش از اون استفاده کن
نیکی جون فکر کنم بردیا جان انگلیسی لافارر رو واست نوشته بازم اگه سوالی داشتی خوشحال می شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی شراره جون من فکر می کردم بهتره هی شامپو رو عوض کرد چون یه دختری تو داروخونه گفت هر چی رو بار اول بزنی تاثیرش زیاده بعد از یه مدت بدنت بهش عادت می کنه و دیگه مثل بار اول موثر نیست به خاطر همین کرم صورتت و همش عوض کن . پس شامپو اینطوری نیست !
لافرر بهش میاد اسم آلمانی باشه !
بردیا هم فکر کنم اسم پسر ارمنی باشه . درسته ؟
من دیدم ارمنیا اسم بردیا دارن
داروخونه مرکزی ونک / دور میدون ونک / بیشتر وقتا هر چی که هیچ جا پیدا نمی شه داره نمیدونم لافرر رو هم داشته باشه یا نه

بچه ها من ریزش موهام الان صفره ! یعنی می رم حموئم شاید یه دونه مو هم نیفته !! چرا ؟ با همین شامپوهای ضد ریزش و قرص آکوفن !
2728
ملینا جون منم موهام خیلی میریزه یک چهارم شده.دو هفته پیش شامپو ماینوکسیا گرفتم که توش ماینوکسیدیله.زینک پلاس روزی یه دونه میخورم . فیفولم گرفتم ولی میخورم سرگیجه میگیرم.الا ن میخام برم پیش متخص غدد ببینم مشکل کجاست درضمن اکوفنم بگیرم.یه تنیک خوب لافاررو هم امتحان می کنم.زیاد به شامپو اعتقاد ندارم.چون پارسال بهترین شامپو هارو گرفتم ولی اصلا فایده نداشت.ماینوکسیدیل نمیخوام بزنم به نظرم راههای بهتری وجود داره.تونیک چی میزنی الان؟
ازی جون شامپویی که گرفتی ضد ریزش بوده ؟ بهت توصیه می کنم ضد ریزش آلپسین رو امتحان کن . چرا اعتقاد نداری به خدا من با همین شامپو خوب شدم
اگه اکوفن می خوری دیگه روی نخور چون اکوفن حداکثر مجاز روی رو داره و روی بدنت زیاد می شه
ماینوکسدیل که خودش تونیک موهه ! تازه تنها تونیکیه که تاییدیه اف دی ا داره راه بهتر دیگه چی می شه ؟
من لوسیون ضد ریزش کورپورسانو می زنم اوایل هر روز می زدم اما الان که یه تار مو هم نمی ریزه دیگه هفته ای یک بار می زنم . ولی با اینکه ریزشم قطع شده می خوام از نظر ریزش دیگه همیشه به موهام برسم تونیک ضد ریزش و شامپوی ضد ریزش تو برنامه ام هست واسه همیشه .
تونیک کورپورسانو گیاهیه و خوبه من یه تونیک ایروکس هم داشتم خیلی بد بود هم حجمش خیلی کم بود هم رنگش قهوه ای بود هم بوی بد گیاهان دارویی می داد هم عین شیره موها رو به هم می چسبوند بوی بدشم دائم تو بینیم بود
اما کورپورسانو با اینکه خیلی بزرگتر بود از نظر قیمت حساب کردم خیلی به صرفه تر از ایروکس بود بوشم ملایم و عالیه موها رو به هم نمی چسبونه . چیز خوبیه . ولی نمی دونم ریزش موهام قطع شد اونم موثر بود یا نه . چون همه ترفندها رو با هم شروع کردم .
مرسی عزیزم تاپیکتو تو فوریتم اد کردم که همیشه دنبالش کنم.امروز آلپسین کافئین خریدم برا ریزشه.قرصای رویم که تموم شد اکوفنم میخرم.برا ماینوکسیدیل میترسم تا آخر نتونم ادامه بدم و موهام بریزه برا همین دنبال یه تونیک خوبم.
بچه ها الان یک ماه از اقدامات من برای ریزش موهام گذشته ریزشش خیلی خیلی کمتر شده اما هنوز هست . حالا ...

ضد ریزش ایروکس رو امتحان کن البته باید پیش متخصص هم بری که کدوم نوعشو برات تجویز کنه

درسته شراره خانوم من هم دارم ازش مصرف میکنم خیلی خوبه نیکی خانم اسمش لافارر بزار انگلیسیشو براتون بن ...

من اين شامپو امروز خريدم

خارجي نيست

ايرانيه!

اميدوارم خوب باشه

شامپو موهاي معمولي (بدون ماينوكسيديل) ٤٠ هزار تومن

شامپو ضد ريزش (با ماينوكسيديل ) ٩٠ هزار تومن

2706