2703
2553
دوستان قیمتهامو خیلی پایین زدم لطفا تقاضای تخفیف نکنید خودتون که با قیمتهای بازار مقایسه کنید میبینید که چقدر زیر قیمت هست خرید بالای 20 تومن هم ارسالش رایگان هست همینطور برای مشهد هم ارسال رایگان میباشد ایمیل برای مهمانان عزیز bataranom@yahoo.com فروخته شده ها رو حذف کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من چون دخترم کوچیکه باید موقعیت کاری پیش بیاد برم بیرون شاید سه چهار روز طول بکشه ولی من صد در صد میخوام برام رزرو نگهدار تا برم به کارت بریزم
راحت نوشتیم بابا نان داد بی آنکه بدانیم بابا برای نان همه جوانیش را داد.برای شادی روح همه باباهای دنیا که دیگه هیچوقت صورت ماهشان را نمی بینیم یه دسته گل به زیبائی سوره حمد بفرستید.ممنون میشم دوستان برای شادی روح پدرم یه صلوات هم شده بفرستین.خیییییییییلی دلتنگشم
سلام الناز جون دیروز تو تاپیک خودم که واسه نظر لباس دخترم بود بهم گفتی شاید کلاه برا دخترت کوچیک باشه تو شک افتادم دیروز رفتم بیرون اما مردد بودم به حسابت بریزم یا نه دور سرم دخترم 44 هستش به نظرت اندازه میشه؟
راحت نوشتیم بابا نان داد بی آنکه بدانیم بابا برای نان همه جوانیش را داد.برای شادی روح همه باباهای دنیا که دیگه هیچوقت صورت ماهشان را نمی بینیم یه دسته گل به زیبائی سوره حمد بفرستید.ممنون میشم دوستان برای شادی روح پدرم یه صلوات هم شده بفرستین.خیییییییییلی دلتنگشم
عزیزم میشه فقط کلاهو ازت بخرم هزینه پست هم با من هر وقت رفتی بیرون برام پست کنی ؟؟؟؟به خدا خیلی بهم لطف میکنی قبول کنی
2706