2726
عنوان

کمک فوری در مورد رشد نکردن جنین

57277 بازدید | 30 پست
سلام
25 فروردین آخرین پری بوده 22/3 سونو کردم دکترم گفت قلب تشکیل نشده و 6هفته و 2 روز نشون میده الانم سونو دادم بازم قلب نداره و دوباره 6 هفته و 2 روز نشون داده
دکترم پولکیه میخواد پول بگیره کورتاژ کنه میگه عمل میخواد
می خوام ببینم با دارو یا آمپول سقط نمیشه؟نمیخوامش
دکتر خوب بهم معرفی میکنید؟
مامان الهام جان این اتفاق واسه منم افتاده.......دیگه رشد نمیکنه.....

برو پیش یه دکتر دیگه سونوت رو نشونش بده اون حتما بهت دارو میده......ولی ماله من با دارو دفع نشد.کورتاژ شدم.در ضمن من تهران نیستم
CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا خیلی سخته و ناراحت کنندس اره حتما بیا ببین مشکلت از چی هستش یکی از بچه های دیگه هم به اسم ساناز که تو کلوپ بود اونم دوباره سقط کرد تو فروردین مثل تو . انشالله که ایندفعه یه نینینه سالم میاری
ماامن الهام جان کوتاژ کنی بهتره چون با قرص و یا آمپول باید درد زیادی تحمل کنی تازه شاید آخرشم کارت به کورتاژ بکشه منم اینجوری شدم اول با قرص این کارو انجام داد دکتر ولی بعدش کارم به کورتاژ کشید از اول کوتاژ کنی خیالت هم راحتتره چون هیچی نمی مونه توی رحمت و رحمت هم تمیز و مثل اولش میشه
من قبلا این شرایط را داشتم و با شیاف پروژسترون سقط کردم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
مامان الهام جان. من 4بار همچین تجربه ای داشتم فقط یه بار که 12 هفته شد کورتاژکردم. خیلی راحت میتونی با قرص میزو پرستول سقط کنی. قبلش هم زعفران دم کرده و گل گاو زبون بخور سریعترمشکلت حل میشه. درسته کورتاژ درد نداره ولی بالاخره بیهوشی داره و کلی هم عوارض بعدش. ایشالله که مشکلت با دارو حل میشه
salam mamanaye khoob man emrooz koortaj kardam doktoram goft bache roshd nakarde dafeye bish ke raftam sono 8 khordad bood 7 hafteo 5 roozam zarabane ghalbam dasht man dg khiyalam rahat shode bood vali in dafe ke raftam 4 tir bood bayad 11 hateo 4 roozam mibood vali 8 hafteo 3 roozam bood dr goft bache roshd nakarde bayad koortaj dkoni,kheyli narahat shodamo koli gerye kardam akhe chera injoori shod
kasi tajrobei dar in mored dare
dobare key mitoonam maman besham delam kheyli nini mikhad
doktoram shamshirsaze kasi chizi dar moredesh midoone be nazaretoon doktoram khoobe ya na
2706