2726
مامانای کرجی کسی تا حالا توی یکی از این دوتا بیمارستان زایمان کرده ؟
پرودگارا ،چه ” بی حساب ” می بخشی و چه ” با حساب “ تسبیح ات می گویم .
عزیزم منم این برام سئواله.ولی جفتشون تازه تاسیس و خصوصی هستند.من جفتشون رو رفتم دیدم به نظرم تخت جمشید بزرگتره و لی مریم هم دستگاههای خوب و پیشرفته ای دارن
خدایا هزاران مرتبه شکر به خاطر نعمتی که به من و همسرم دادی
دقیقا نداجون ، اگر بچه ها از تجربیات زایمانشون تو هر کدام از این دوتا بیمارستان بگن خیلی می تونه کمکمون کنه البته هزینه زایمان تو تخت جمشید بالاتر از مریم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مریم تجهیزات پزشکیش بهتر از قائم هست قیمتش هم مناسبتره الان هم خیلی سعی می تونه بازار یابی کنه اما خوب قائم قدیمی تره و قطعا تجربه پزشکی بهتری باید داشته باشه
رز عزیز فکر کنم دکتر از همه مهم تر باشه. راستش منم بیمارستان واسم مهم بود، حتی رفتم صارم که خیلی تعریف میکردن، بیمارستان خوب بود، ولی از دکتر اش مطمئن نبودم!! دکتر خودمم فقط کسری زایمان میکنه، موندم چکار کنم!!!
حسنا قشنگم بابا و مامان منتظرت هستند...
من تهران بیمارستان صارم پیش مصدق می رفتم چند روز پیش صارم دوباره قیمتاش رو افزایش داد برای همین دارم می گردم کرج یه بیمارستان خوب و دکتر خوب پیدا کنم البته من طبیعی می خوام
بیمارستان قائم بد نیست!!! اونجا من تعریف دکتر امینیان شنیدم که تخت جمشیدم زایمان میکنه.. بهش میگن پنجه طلا.. طبیعی میخوای زایمان کنی یا سزارین رز جان؟؟
حسنا قشنگم بابا و مامان منتظرت هستند...
2706