2733
2734
عنوان

خوردن ترشی زیاد در دوران بارداری رو جنین تاثیر بد نداره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 183508 بازدید | 60 پست
منم هفت ماهمه ماههای اولی عاشق ابغوره بودم همه میگفتن دختر داری
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ندای عزیز من تجربه خودمو میگم...سر بارداری اولم سه ماه ابتدایی ویار ترشیجات داشتم آن قدر لواشک و تمبرهندی و ترشی خورده بودم که زبونم میسوخت و ملتهب شده بود...همون موقع مادربزرگم که به رحمت خدا رفته اند به من میگفت که ترشی بچه رو بداخلاق و بدرفتار میکنه ....از اون جایی که فکر میکردم که هر چیزی که مبنای علمی نداره( یعنی فقط مبتنی بر تجربه است)قطعا اشتباهه حرف ایشون رو قبول نکردم ...اما پسرم که به دنیا اومد خیلی بی قرار و عصبی بود ....وقتهایی که گرسنه اش میشد رفتارهای عصبی و ناراحت داشت مثلا به راحتی شیر نمی خورد ...آن قدر گریه میکرد که نفسش میگرفت و.... فکر کنم در موقع بارداری باید کمی به تجربه دیگرانی که منو دوست داشتند و خیر من رو می خواستند بها می دادم ... ....حالا منظورم این نیست که قطعا فقط خوردن ترشی باعث بروز چنین مسائلی میشه طبیعیه که نقش ژنتیک و محیط اطراف از جمله داشتن یا نداشتن آرامش ذهنی ...بودن یا نبودن تغذیه ای سرشار از ویتامین و پروتئین ...داشتن استراحت کافی و....هم جزو فاکتورهای بسیار موثر هستند ....اما درست مثل یک خواهر بزرگ تر بهتون میگم که سعی کنید جایگزین های غذایی غنی تری رو انتخاب کنید ...ذهنتون رو گول بزنید تا کمتر هوس خوردن ترشی داشته باشید ....و با ورزش ویار رو کنترل کنید
2731
سلام. دوستان منم باردارم و علاقمند به ترشی خصوصا لواشک. بارداری اولمم ترشی دوست داشتم ولی نه اینقدری که. الان دوست دارم. اول ماه چهارم بارداریم. ان شاالله نی نی های سالم و زیبایی به دنیا بیارین
2738
یعنی الان هم که ماه 4 هستم نمک نخورم از الان برا بعد تاثیر داره ؟!

رسوب میکنه تو بدن

منم مثل خودت هستم 3 ماهه دارم آبغوره و تمشک و لواشک و دوغ میخورم

نخورم انگار. دارم میمیرم

الانم آبغوره خوردم که بخوابم داره دلم ضعف میره

بچمون با این ترشی ها نسوزه آب بشه

خخخخخ

دیدن نیمه پر لیوان،به بینایی هیچ آسیبی نمیرسونه.           مثبت باش
نی نی منم پسره. از ابتدای ماه ۴ عاشق ترشی شدم. ترشی آلبالو دو تا شیشه تمام کردم در عرض ی هفته. منتها ...

حالا واقعا پوست بچتون تيره شده؟ چون منم باردارم خيلي هم نگرانممدام دارم ترشي ميخورم

2706