2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
من هم به خاطر تخمدان پلی کیستیک عمل لاپاراسکوپی انجام دادم پیش دکتر کشاف بعد تز عملم سریع حامله شدم حتی بعد از عمل دیگه پریود نشدم.
من بهمن ماه عمل کردم و اسفند حامله شدم بعد از 4 سال نازایی.الان نزدیک به 4 ماهمه.
پس اصلا امیدتو از دست نده اگر دکتر بهت گفته که عمل کن حتما این کارو انجام بده.
همیدوارم که بزودی زود نتیجه بگیری.
2720

سلام ماه جون،‌ عزیزم من تو آبان ماه 89 عمل لاپاراسکوپی کردم. (بیمارستان صارم تحت نظر خانم دکتر شاه حسینی) و دقیقاً 10 روز بعد از اولین روز پریم بعد از عمل با نظر خانم دکتر اقدام کردم و الان خدارو شکر تو ماه 7 هستم و هیچ مشکلی هم ندارم و ان شاءا.. نی نی گلم تو شهریور ماه بدنیا میاد.
من 3 تا کیست داشتم که درآوردن و هم چسبندگی بود. و به نظر من بعد از عمل بهترین موقع برای باردار شدن هستش. (تازه به من میگفتن حداقل 6 ماه طول میکشه تا باردار بشی ولی خدارو شکر بلافاصله با اولین اقدام باردار شدم)
تو هم اصلاً نگران نباش. تازه باید خدارو شکر کنی که قبل از بارداری عمل کردی و در حین بارداری این اتفاق برات نیفتاد.
مواظب خودت باش. همه چیرو بسپار به خدا. موق باشی.
2714
سلام من توماهه 5 اقدامم دکترم میگه اگه این ماه نشدی یا باید عکس رنگی بگیری یا لاپرا بشی
ولی خودم میترسم هم میترسم هم احساس میکنم هنوز زوده بنظر شما چیکار کنم؟
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2706