2733
2734
سهیلا جان من هم بخیه هام همین جور بود رفتم کشیدمشون شما هم همین کارو بکن. من 3 ماه بعد از لاپارا باردار شدم. ان شاا... پسر گلم تا 10 روز دیگه دنیا میاد. امیدوارم شما هم زود نتیجه بگیری
Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسم الله الرحمن الرحیم سوره نور و دعا برا نی نی از یکشنبه فقط 8 نفر مونده تاریخ شروع از جمعه 23 خرداد مصادف با ولادت حضرت قائم (عج) کلوپ دعا واسه نی نی دار شدن از یکشنه زود بیا : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=13431 کلوپ ختم آیه 35 سوره نور برای نی نی سالم و صالح : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=11830 کلوپ دعا برای گرفتن یه نی نی سالم و صالح از خدا : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=9547

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
سیب گل جون من هنوز باردارنشدم برام دعاکن
انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2728
سلام منم ماه پیش لاپرا کردم و دکتر برام امپول ننوشت و فقط قرص کمکی لترو تجویز کرد .کسی هست که باردار شده باشه؟؟من pcoبودم.انشاءالله که رفع شده
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
سلام منم ماه پیش لاپرا کردم و دکتر برام امپول ننوشت و فقط قرص کمکی لترو تجویز کرد .کسی هست که باردار شده باشه؟؟من pcoبودم.انشاءالله که رفع شده
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
سلام منم 5 ماه بعد لاپارا باردار شدم کیستای ریزم کوتر کردن pco هستم متفورمین.لتروزول.hcg البته ماهی که داروم تموم شده بود حامله شدم...
بیائید دعاهایمان را با این فرمول کادو پیچی کنیم : صلوات + دعا + صلوات
2738
بچه ها من 3 روزه لاپرا شدم به خاطر درد شدیدی که 3 سال من و از زندگی انداخت عمل شدم ولی تمام مشکلات اندرمتریوزم و چسبندگی روده به تخمدانم سمت چپ که اصلا درد نداشتم بود حالا بعد عمل درد سمت راستم بدتر شده دیگه به ذهنم نمی رسه چی می توه باشه؟کسی تا حالا اینجوری بوده؟
منم باید لاپاراسکوپی کنم
((سبحان الله یافارج الهمّ ویاکاشف الغم فرّج همى ویسرّ أمرى و أرحم ضعفى و قلة حیلتى وأرزقنى من حیث لا أحتسب یارب العالمین)) حضرت محمد(ص)فرمودند هرکس مردم را از این دعا باخبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا میکند. (اللهم صل علی محمد و ال محمد)
سلام عزیزان من 3ماه پیش لاپرا انجام دادم پلیپ داشتم نگران نباشین فقط 4بخیه میخره اصلانم درد نداشتم فقط باید مواظب باشین چون 3بخیش داخل نافه کار سنگین میتونه نافتون پاره بشه
خدایا کرمتو شکر یه نگاهم به من بنداز دیگه بیشتر نمیکشم
2706