2737
2739
عنوان

بازار پارچه

272 بازدید | 6 پست
خانوما میدونم که هممون یه بغچه پارچه داریم که یا خودمون خریدیم و ندوختیم یا بهمون کادو دادن و نمیخوایمش . حالا یا دوسش نداریم یا کمه یا به سنمون نمیخوره یا خانواده شوشو دادن بهمون و چشم دیدنشو نداریم :))))) ممکنه پارچه های خوبیم باشه . ممکنه از مد افتاده باشه یا هر چی من دارم خیاطی تمرین میکنم و دنبال پارچه قواره ای میگردم . زیادم نمیخوام هزینه کنم چون باید هی خرج کنم . شاید کسای دیگه هم مثل من باشن اینجا برید بغچه هاتونو باز کنید از پارچه هایی که نمیخواد عکس بگیرید و طول و عرضشو بزارید اینجا . انصافا هم تا جایی که میتونید ارزون بدید . هم شما سود کنید هم ما
صلح و آرامش از حقیقت بهتر است :)
تو شهر ما چند تا مغازه هست که قیمت پارچه هاش خیلی ارزونه . حدود نصف . از این مغازه ها پیدا کنی پارچه بخری خیلی به نفعته
برام هیچ حسی شبیه تو نیست ....کنار تو درگیر آرامشم.... همین از تمام جهان کافیه... همین که کنارت نفس میکشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خودم کلاس خیاطی که میرفتم از همین جا ها پارچه می خریدم . شما هم یه بار برو چند قواره پارچه بردار . اینجوری بیشتر به نفعته .عزیزم من فقط نظر شخصی مو گفتمااا
برام هیچ حسی شبیه تو نیست ....کنار تو درگیر آرامشم.... همین از تمام جهان کافیه... همین که کنارت نفس میکشم.
منم تهرانم والا عبدل ابادم پارچه گرون بود قواره ایم خریدم سه تا هر چیم دوختم عالی شد ولی قواره هاشونم اکثرا ناقصه فقطم یکی داشت طرحاش کم بود
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز