2733
2734
سلام بچه ها الان 8 روز هستش که آمپولو زدم تا دیروز زیر دلم میدردید از دیشب کمرم میدرده آخه یعنی چی اینطوری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟من 14 پری آمپولو زدم و دوروز هم اقدام رفتم به نظرتون کافیه؟
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
بچه ها واقعا چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟این همه استرس آخه یعنی چی ؟؟؟؟؟؟به خدا قدیم اینطوری نبود دیگه از اقدام بدم میاد
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من 14 پری آمپولو زدم و 15 و 16و 19 رفتم اقدام مهم ترینش همون 15 و 16 بود
نی نی بهار فولیت چقدر بود؟ نی نی بهار دلم گرفته نمیدونم چرا
دکتر منم گفت اقدام اولی خیلی مهمه خیلییییییییییییییییی نی نی بهار علایم نداشتی قبل بی بی ؟
2706