2733
2734
سلام از هر مغازه ای می پرسم ندارن. جایی رو می شناسید که داشته باشه که بدون معطلی برم بخرم ؟؟؟؟ ازتون ممنون میشم . من برای پسرم داشتم و خیلی استفاده کردم اگه خدا بخواد میخوام برای دخترم هم بخرم . ممنون میشم راهنمایی کنید
بچه ها اگر قیمت ایرانیشو میدونین بگین
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام لیلا خانم من این اواخر همش توی هایپراستار دیدم که داره برو از اونجا بخر ایرانی هم بود اتفاقا
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
2738
خواهش میکنم خانم
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.