2703
2553
سلام. یکی از دوستای خوبم که یه دختر 11 ماهه داره سرطان سینه گرفته و هفته پیش سینه ش رو برداشتن و قراره در روزهای آتی شیمی درمانی بشه. خواستم ازتون خواهش کنم برای سلامتیش دعا کنین و هرچقدر مقدوره براتون صلوات براش نذر کنین. انشاالله تن همه مامانها و باباها و نی نی ها سالم باشه
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نازنین جون یکی از بچه های نی نی سایته. میگفت قبل از بارداری هم تو سینه ش توده حس میکرده. ولی دکتر زنانش هی میگفته چیزی نیست. تا اینکه دو سه هفته پیش میره جراح عمومی و با نمونه برداری میفهمن که توده بد خیمه. گویا اوایل شیر میداده و بعد شیرش کم بوده و شیر خشک میداده

2714
الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد
***گرم باف*** هر نوع بافتی رو سفارش میگیرم کلوپhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=24095 وبلاگhttp://garmbaf.loxblog.com/
وقتی بهش فکر میکنم خیلی دلم میگیره. من مامان خودمو به خاطر سرطان سینه از دست دادم... اون موقع 14 سالم بود. به خاطر همین خیلی براش دعا میکنم که زودی خوب شه و سایه ش بالا سر دختر کوچولوش باشه

الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد
معمولا میگن تو دوره شیردهی این اتفاق نمی افته واسه همین پرسیدم. یعنی از قبل بارداری بود و با همین شرایط باردار شد؟ خدایا به زودی شفاش بده تا همراه بچش باشه.روح مامانتونم شاد باشه عزیزم.
وای عزیزم فکر کنم تاپیکشو دیده بود که از یه دکتری ناراحت بود حتی اسم دکتر رو هم آورده بود اگه اشتباه نکنم ولی نام کاربریشو یادم نیست چی بود ایشالله که خدا به حق علی اصغر شفاش میده
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست
2706