2733
2734
نه عزیزم اینکارو نکن عروس عموی من با گاز بود میگفت وقتی اینجوری میشی دیگه نمیتئنی خودت زور بزنی ولی من بدون گاز بودم راحت بود نه اینکه راحت بود زود تموم شد ولی عروس عموم 8ساعت طول کشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ایشالا به سلامتی زایمان کنی. منم از درد طبیعی خیلی میترسیدم. اما نمیخواستم سزارین هم بشم. وقتی به دکترم گفتم که چیکار کنم که دردهای طبیعی رو بتونم تحمل کنم؟ گفت من خودم میگم که مسکن برات بزنن. اما نگران نباش. من تا حالا کسی رو ندیدم از درد طبیعی مرده باشه!!! و واقعا هم راست میگفت. درد طبیعی خیلی قابل تحمله. و درست با دنیا اومدن بچه همه چیز تموم میشه. در واقع زایمان طبیعی درد نداره. ترسمونه که باعث میشه فکر کنیم چه خبره. وقتی زایمانت تموم میشه میگی این بود زایمان طبیعی؟؟؟ این که چیزی نبود!!!!
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
2728
ولی من خیلیا رو می شناسم که خیلی زجر کشیدن و پشیمونن از اینکه سزارین نکردن. من ترجیح می دم طبیعی بدون درد باشه. متاسفانه اینجا تو ارومیه و تبریز تنها روش بدون درد همین گازه که مطمئن نیستم جواب بده
من بچه اولم رو طبیعی دنیا آوردم. 40هفتم تموم شدو دردم نگرفت.رفتم بیمارستان آمپول زدم. مردم و زنده شدم تازایمان کردم. 4سال گذشته ولی هروقت یاد اون روز میوفتم به خودم فحش میدم چرا طبیعی رو انتخاب کردم. امسال شهریور زایمان پسر دومم بود.چون بریچ بود سزارین کردم و واقعا از زایمان طبیعیم راحتتر بود. ولی در مورد این زایمان با گاز از دکترم پرسیدم گفت خوب نیست چون طولانی میکنه زایمان رو و خسته میشی و بیشتر عذاب میکشی. به نظرم خیلی پرس و جو کن بعد تصمیم بگیر. امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی
برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏
2738
به نظرم زایمان طبیعی یه موهبته. البته سزارین برای مواقع اورژانس ضروریه و آدم نباید با اصرار بر زایمان طبیعی جون خودش و بچه اش رو به خطر بندازه.
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
سلام تا جایی که نن میدونم و تو کلاس امادگی بهمون یاد دادن گاز بی دردی باعث طکلانی تر شدن زایمان نمیشه این گاز فقط تحمل درد و برات راحت تر میکنه در واقع گاز خنده اور با دوز پایینه هیچ ربطی نداره که زایمانت طولانی بشه اون اپیدوراله که زایمان و طولانی میکنه یه ماسک بهت میدن میزنی به یه دکمه هر وقت انقباض داشتی دکمه رو میزنی و نفس عمیق میکشی اگه نخواستی هم میزاری کنار وقتی فکل شدی هم کلن میزاری کنار تا 5سانت هم گاز و بهت نمیدن
برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...
به نظر من آستانه تحمل درد و شدت درد در افراد مختلف یکسان نیست. البته فیزیک فرد هم خیلی در نوع و شدت درد زایمان تاثیر داره. همین فاکتورها زایمان طبیعی رو برای یک نفر یک خاطره شیرین و برای یکی دیگه یه کابوس وحشتناک می کنه.
بنظر من ادم باید شجاع باشه و نترسه تا توانایی واگاهی و شرایطش و داری چرا بری زیر تیغ جراحی و عمل کنی البته هرکس صلاح خودش و بهتر میدونه
مامان پاییزی من کلاس امادگی میرم عزیزم هیچ ربطی به زور زدن نداره تو تا وقتی فول نشی و برای شکم اول کروم نشی قرار نیس زور بزنی این ماسک و بهت میدن هرجا دوس داشتی توش نفس میکشی هرجا نخواستی میزاریش کنار وقتی بچه کروم کرد میبرنت اتاق زایمان اونجا باید زور بزنی
2706