2726
بابا هر کی اومده خاطرهزایمانش رو بگه فقط درد وحشتناکش رو کفته کسی نیوده که چندان آذیت نشده باشه؟ اگه هست بیاد بگه کمی روجیه بگیریم والا
چند روز پیش یکی بود میگفت خیلی راحت زایمان کرده.گفت از اول بارداریش سوره انشقاق رو خونده و ماه آخر هم سوره مریم رو خونده
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
من انشقاق رو الان دارم میخونم . پس مریم هم باید خوند
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مریم ماه آخر.منم الان دارم انشقاق میخونم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ماههای جنینی عبارتند از : 1- ماه اول : ماه قلب است 2- ماه دوم : ماه چهره خوب است مادر همیشه با وضو باشد . با کوشش تمام گناهان بپرهیزد . آرامش خود را حفظ کند و عصبانی نشود . از خوردن غذاهای حرام پرهیز کند 3- ماه سوم : ماه تارهای صوتی است 4- ماه چهارم : ماه رویش مو است 5- ماه پنجم : ماه حرکت است 6- ماه ششم : ماه عظلات است 7- ماه هفتم : ماه اعصاب است . ماه هشتم : ماه زیبایی است 9- ماه تهم : ماه تولد است
ماههای جنینی عبارتند از : 1- ماه اول : ماه قلب است 2- ماه دوم : ماه چهره خوب است مادر همیشه با وضو باشد . با کوشش تمام گناهان بپرهیزد . آرامش خود را حفظ کند و عصبانی نشود . از خوردن غذاهای حرام پرهیز کند 3- ماه سوم : ماه تارهای صوتی است 4- ماه چهارم : ماه رویش مو است 5- ماه پنجم : ماه حرکت است 6- ماه ششم : ماه عظلات است 7- ماه هفتم : ماه اعصاب است . ماه هشتم : ماه زیبایی است 9- ماه تهم : ماه تولد است
مریم و انشقاق می خونم الان تو ماه 8 هستم فقط قرآن خوندن یعنی؟؟؟؟؟ البته منم بد دردم ها. یعنی اگه احتمال بدم یه چیزی دردآور باشه کلی استرس و وحشت می کنم. مثل وقتایی که دندون پزشکی میرم. وای اونجا از ترس می میرم
اینارو از اینترنت پیدا کردم ماه هشتم: روزهای شنبه بعد از نماز صبح سوره قدر ، ده مرتبه روزهای یک شنبه بعد از نماز صبح سوره والتین ، دو مرتبه روزهای دوشنبه سوره یس روزهای سه شنبه سوره فرقان روزهای چهار شنبه سوره دهر روزهای پنجشنبه سوره محمد روزهای دوشنبه سوره الصافات از خوردن ماست شیرین و عسل کوتاهی نکند . هر روز جمعه ناشتا انار شیرین میل کند . در صورتی که ضرر ناشته باشد ، هفته ای یک بار سرکه بخورد. ماه نهم : بهتر است غذای او کباب باشد . ادویه نخورد . خرما میل کند . برای سلامتی امام زمان (ع) گوسفندی را ذبح کرده از آن بخورد . در نماز ظهر یا عصر سوره والعصر و الذاریات بخواند . در روزهای پنجشنبه سوره حج و در روزهای جمعه سوره فاطر را تلاوت کند . هر روز مقداری را برود . به عکس و آینه کمتر نگاه کند . هر روز بر مقداری شیر و خرما سوره دهر بخواند و آن را ناشتا بخورد.
وفا جون خاطراتش رو فقط تو دفترخاطرات دخترکم نوشتم... قبلش هیچ کار خاصی نکردم....همیشه در طول زندگیم از زایمان طبیعی وحشت زیادی داشتم ولی اونقدر زایمانم راحت بود که واقعا خدا رو شکر میکنم... البته در عوض دوران بارداری خیلی سختی داشتم....با تهوع های فوق وحشتناک که تا آخرش طول کشید و ماه آخر هم به دلیل کوتاهی سرویکس استراحت مطلق بودم... ولی زایمانم خیلی راحت بود
yesterday you said tomorrow....just do it
2706