2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دوتابچه ام رابیمارستان نفت تهران طبیعی به دنیاآوردم.اگه ۱۰باردیگه بارداربشم میرم همونجا حتی اگه بیمارستانهای خصوصی رایگان بشه.من خیلیییییییی راضیم.خداعمرشون بده.اگه نمی گفتم واقعا مدیونشون بودم
خدایا مگه میشه باشی وتنها بمونم!
مامان گلی شما چه سالهایی زایمان داشتید اونجا؟ من خودم بیمه نفت دارم ولی به خاطر چیزایی که شنیدم مرددم. شنیدم رسیدگیشون اصلا خوب نیست. واقعا اینجوریه؟ مثلا برای تعویض پوشک بچه نمیان و چیزای اینجوری
من سال ۸۸.اون موقع اتاقها شخصی نبود خودشون کارهای بچه رامی کردند ولی پارسال که دوباره رفتم همه اتاقها شخصی شده بودیعنی حمام ودستشویی داشت وخصوصی بود.بله باید خودت تمیزش کنی وپوشک کنی.من یه پولی میدادم به خانم های خدماتی میومدبچه رامی شست.اصلا اذیت نشدم.مامام عالیییییی بود.خداعمرش بده خانم ترابی.ببخشید من موقع زایمان کثیف کاری کردم هیچ کس هیچی بهم نگفت هرکس وظیفه اش راانجام داد.بعداززایمان هم مستخدم برام ازخانواده ام آبمیوه گرفت وآورد.به من که خیلی رسیدند.ولی بازهم بروببین.فکرهات رابکن.من طبیعی زایمان کردم.دکترفقط ناظربرروند زایمانه.بازهم اگه اجازه میدند بروبخش راببین
خدایا مگه میشه باشی وتنها بمونم!
2738
من تهرانم عزیزم دکترم بیمارستانه کسری هست. به شوهرت بگو لیسته بیمارستان هارو از شرکت برات بگیره بیاره اونوقت یه دکتره خوب تو یکی از همون بیمارستانا پیدا کن هر چقدر هم رسیدگی کنن هیچ وقت مثله خصوصی نمیشه معنی خوب خیلی نصبیه ممکنه یه چیزی که برایه تو قابله تحمل نیست برایه یکی دیگه خوب باشه
2706