2726
من باردارم میخوام زایمان اپیدوال کنم. میشع توضیح بدید چه جوریه. زایمانش توضیح کامل و اینکه الان مشکلی ندارید
ilove you نی نی سایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که نی نیم نچرخیده. من هم میخواستم طبیعی بشه
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
من سزارین شدم به روش اپیدورال اصلا درد نکشیدم توی اتاق عمل یه سوزن خیلی نازک می کنن توی کمرت بین دو تا مهره کمر که این یکم درد داره بعد چند دقیقه صبر می کنن تا اثر کنه این طوری نیست که بی حس بشی فقط درد رو نمی فهمی من قشنگ می فهمیدم به شکمم دست میزدن ولی اصلا دردی احساس نمی کردم بهدشم خودم پمپ درد خواستم یعنی بعد از عمل اتوماتیک مایعی توی نخاع از طریق همون سوزنه وارد می کنه که درد نداشته باشی عالی بود اصلا هم هیچ نوع عارصه ای نداشتم اگر یه نی نی دیگه بیارم حتما همین روشو انتخاب می کنم