2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نسا جون .من می خوام موهامو فر بزنم .اول فر بزنم یا رنگ کنم و یا برعکس؟؟؟ فر روی چه رنگی قشنگتره . پوستم سفید و چشام فهوه ای روشن هست.لطفا راهنماییم کن
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
2720
آنوهه عزیزم باید بگم که شما همیشه موقع رژگونه زدن بخند و اون قسمت گونت که جمع میشه و برجسته میشه یا اصطلاحاً قلمبه تر از جاهای دیگه صورتت میشه رو رژگون یزن اینطوری گونه هات برجسته میشه عزیزم
رژلب یا رژگونه خوب سلیقه ایه ولی من کلاً رژگونه بورژوا شماره 22 یا 33 و رژگونه فلورمار شماره 21 رو ترجیح میدم به بقیه رنگها
رژلب هم مارک اورال و بورژوا رو دوست دارم و مارک بورژوا شماره 03 و شماره 43 رو ترجیح میدم بازم به بقیه رنگها عزیزم...
2714
عزیزم من خیلی وقت پیش ابروهام رو خودم برداشتم یکیش خیلی از داخل تر زده شد ، نمیدونم منظورمو میفهمی یا نه ، الان یکیش خیلی داخله یکیش خیلی بیرونه.
ضمن اینکه خیلی ابروهام نازکه ، میخوام پهن بشه و اون قسمت تو رفتگی هم اصلا پر نمیشه.
به نظرت چیکار کنم؟
نسیم عزیز باید بگم فر دردسر خودش رو داره و خیلی مواظبت میخواهد گلم اما باید بگم اول فر کن و بعد رنگ کن چون اگه اول رنگ کنی بعد فر با مواد فر رنگ موهات 2درجه روشن میشه ولی آرایشگرها واسه اینکه کار خودشون رو راحت بکنن میگن فرق نمینکنه چون رنگ کردن و جمع و جور کردن مواد رنگ روی موهای فر شده یه کم سخت تره...
آنوهه عزیزم چون ترکیبیه نمیدونم چطوری بگم متوجه بشی یه جورایی بژ-صوورتی-هلویی و...بهتره بری لوازم آرایش فروشی رنگهاشو ببینی گلم من چون آرایشگاه دارم بیشتر عروسام این رنگهارو دوست دارن چون من هم شماره هاشو بهن گفتم هم مارکاشو عزیزم دیگه انتخاب با خودته...
نسا جون چه تاپیک به موقعی میشه به ترتیب به سوالات جواب بدی پیشاپیش ممنون ببخشید که تعدادشون زیاده:
_میخوام کراتینه کنم و روش چند تا بافت کار کنم در ضمن میخوام اکستنشن هم کنم موهام رو هم یک مدل کوتاه کنم که هم بلند باشه و هم پر نشون بده به نظرت میشه این همه کار رو با هم انجام داد توصیه‌ات چیه به نظرت چه جوری خوب میشه؟
_در مورد اکستنشن مژه نظرت چیه؟
_به نظرت منکه موها مشکیه، برای اینکه قهوه‌ای زیتونی بشه و به زردی نزنه چه رنگی کنم و آیا میشه بدون دکلره اونو درآورد؟
_لطفا نظرت رو درباره تاتوی لب هم بگو مثلا اگه بخوام یکم خیلی کم همرنگ لبم به خط لبم حالت و روح بدم بدون اینکه مشخص باشه میشه یا نه؟
باز هم مرسی .....
اون قسمتی که بیرون هست رو میشه بزنم بشه اندازه اون یکی دیگه ؟ نه؟ کلا میخوام ابروهام پر بشه.

راستی رژلب دخترونه خیلی خوشکل چی سراغ داری؟ میدونم سلیقه ایه ولی میخوام نظر شما رو هم بدونم.
2706