2726
من توی این سایت تاپیک مربوط به بیمارستان پیامبرانو خوندم دیدم همه خوب نوشتن از هرکی که دورو برم هست چه دوست چه همکار چه فامیل از هرکی می پرسم بیمارستان پیامبران چه جوری یه خیلی بد تعریف می کنه و می گن از وقتی که با تأمین اجتماعی قرارداد بسته مثه دولتی ها شده و توی رده بیمارستانهای خصوصی نباید به حساب بیاری حالا نمی دونم واقعا وضعیت این بیمارستان چه جوری یه؟؟!
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
وای دقیقا اونایی هم که بد گفتن تجربه تلخ داشتن توی دنیای مجازی ازش خوب می گن اما توی دنیای واقعی خودم از هر کی پرسیدم تا گفتم پیامبران چند دقیقه نگام کرد بعد گفت نه، نرو اما برو توی تاپیک بیمارستان پیامبران ببین چقدر خوب تعریف می کنن
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اما من رفتم راضی بودم قبل از اینکه بیمه تامین اجتماعی قبول کننا
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
می گن از وقتی با تأمین اجتماعی قرارداد بسته و هزینه هاش کم شده رسیدگیشون بد شده چند نفرم بهم گفتن که تشخیص هاشون خیلی بد بوده
من اونجا قبل عید کوتاژ کردم خیلی خیلی راضی بودم
تو دنیای ماشینی این روزها هنوز امکان معجزه هست معجزه ای در اندازه هر چند کوچک اما در معنا بزرگ خدایا شکرت با یکبار اقدام تو شهریور 93 من باردار شدم ....