2737
2734
رفتم سونو میگه کوتاهه پاش، Hc :۱۲.۶cm 16w 3d Ac:10.0cm 16w 0d Fl:1.78cm 15w 2d Hl:1.7cm 15w 2d Hl:1.7cm 15w 0d AUA:16w 04d این واسه یه هفته پیش بودالان ۱۷هفته هست
خداجونم خودت دادی خودتم مواظبش باش،خیلی دوستت دارم پسرررررررم
به این حرفا اصلا توجه نکن برو چند جای دیگه چند تا از دوستای من بودن بهشون گفته بودن سر رشد نکرده و به نسبت بدن کوچیکتره بیچاره ها سکته کردن ولی الان بچه های کاملا سالم و طبیعی دارن
خدایا به بزرگیت ایمان داشتم و دارم به حکمتت ایمان داشتم و دارم شکر می کنم که خواسته منو اجابت کردی در پناه خودت سالم و کامل به این دنیا قدم بزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودت را نگران نکن وقتی توی رژیم غذایت کلسیم مصرف کنی نیازی به قرص نداره یه دکتر یک بار توی تلویزیون میگفت تمام ویتامین ها در برنامه ی غذایی شما وجود دارد و خوردن قرص در بارداری فقط به صورت مازاد و دفع میشه فقط قرص اهن را باید خورد
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
واقعا چرا دکترا اینجورین؟؟ چرا استرس میدن به آدم؟؟ از دست این دکترا دارم دیوونه میشم،چرا میگن پاش رشد نکرده
خداجونم خودت دادی خودتم مواظبش باش،خیلی دوستت دارم پسرررررررم
2738
عزیزم پیگیر باش اما استرسی نشو.همین هفته پیش ما مردیم و زنده شدیم.دخترم 6 ماهشه.دکتر براش MRI داد.دکتر اولی عکس رو دید گفت چیزی نیست اما شرحش رو که دید .... خلاصه ما هم گریه و زاری.رفتیم پیش یه دکتر دیگه.اول خوب بچه رو معاینه کرد گفت چیزی نیس.بعد عکس رو دید و گفت خوبه.گفتم شرحش رو نمیخونین.گفت چرته!!اینا چیزی بلد نیستن ضریب خطاها خیلی زیاده.پس یه دکتر و سونوگرافی مطمئن برو
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=981216&postID=38498041 ختم یاسین خواب دیدم چهل نفر باید بخونیم شرکت کنید از فردا انشا.. شروع کنیم
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما