2737
2734
سلام من هفته 38 هستم .میخوام بدونم درد زایمان دقیقا چه جوریه؟ اگه دردم گرفت کی برم بیمارستان ؟ وقتی برم تو بیمارستان باید چیکار کنم؟کجا میبرنم؟باید دراز بکشم تو رو خدا هرچی میدونین بهم بگین.دعاتون میکنم
خدایا عاشقتم.خیییییلی دوستت دارم.نی نی دار شدن همیشه برای من یه رویا بود.ممنونم که تبدیل به واقعیتش کردی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من که این دردو 3-2 روزه احساس میکنم اما منظم نیستش...
خدایا عاشقتم.خیییییلی دوستت دارم.نی نی دار شدن همیشه برای من یه رویا بود.ممنونم که تبدیل به واقعیتش کردی.
2731
من همیشه فکر میکردم یه درد خییییلی بزرگیه که تا حالا هیچ وقت تجربه ش نکردم... چه میدونستم دردش این طوریه؟؟؟؟؟؟چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
عسل خاطرات زایمان رو بخون میفهمی چطوریه لینکش اینه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=5870&postID=38240072
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2738
عسل اونم تجربه بقیه است دیگه من انقدر خاطره خوندم که حد نداره.کلی چیز میز یاد گرفتم از هر کدوم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
من برای پسرم دردش از شکمم شروع میشد و میرسید به کمرم و اون موقع ول میشد ولی خالم واسه دخترش میگفت از شکمش دردش شروع میشد و تو پاهاش پخش میشد ... باید فاصله بین دردات و زمان بگیری من فاصلش 2 دیقه 2 دیقه شد رفتم بیمارستان و گفتن 7 سانت دهانش باز شده
2706