2703
2553
الان سه هفته است که خونریزی دارم و الان فقط یکم لکه بینی دارم،غربالگری انجام دادم،سندروم دان مثبت بوده،دکتر گفته باید آمنیوسنتز انجام بدی،گفته احتمال سقط هست،از طرفی هم سونو انجام دادم گفتن پاهاش یکم کوتاهه،واقعا نمیدونم باید چیکار کنم،خیلی میترسم،توروخدا کمک کنید،خیلی ناراحتم
خداجونم خودت دادی خودتم مواظبش باش،خیلی دوستت دارم پسرررررررم
سلام ، ای بالا رضوانه جون مگه بعد از انجام تست استراحت نکردی ؟ در تمام نمونه گیریهای آمنیوسنتز ٥٪ هم احتمال سقط خدایی نکرده وجود داره برای همین حتما باید استراحت کنی منم این روزهای شمارو طی کردم میدونم تا جوابش آماده بشه آدم هزااااااار بار میمیره و زنده میشه اما انشالله که ختم به خیر بشه و جوابش منفی بشه ، ریسک سندم داونتون چقدر بود ؟ کجا آزمایش دادین ؟ البته اینم بگم بهتون که تا ٩٠٪ جواب آمنیوسنتز منفی میشه انشالله برای شما هم همینطور باشه
به منم گفتن برو برا امنیو ولی نی نی زودتر مرد چون واقعا مشکل داشت خداروشکر کردم هر چن خیلی سخت بود ازش دل بکنم ولی خدابهم رحم کرد من طاقت بچه مریض رو نداشتم
نی نی خوشگلم تو نبض زندگیمونی عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
این همه مشکل تاحالا نداشتم توزندگی،سونو رفتم میگه پاهش کوتاهه،آزمایش دادم میگه سندروم دان،لکه بینی دارم،از اول حاملگی استراحت مطلق بوده،واقعا دیگه دارم کلافه میشم،شوهرم اینقدر ناراحتی کرده مریض شده،منم بدتر از اون،واقعا خدا داره چیکار میکنه بامن؟؟ میترسم از آمنیوسنتز،خدایاااااااا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با این همه استرس وناراحتی که دارم مگه ممکنه سالم باشه،من نمیخوام بچه م به دنیا بیادو مریض باشه،اگرم بخوام خودم سقط کنم گناه دارم،شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟

امینوسنتز رو اگه دکتر پیشنهاد میده حتما انجام بدید 

اولا ایشالله نتیجش خوب باشه 

دوما اگه خدایی نکرده نتیجه مشکل داشت و دستور سقط دادن خداروشاکر باشید که جلوی به دنیا اومدن یه بچه مریض و بهم ریختن زندگی خودتون رو میگیره

من شنیدم احتمال سندروم داون یا مشکل کروموزومی یه بار ممکنه باشه و دفعه دوم وجود نداره ایشالله 

پس نگران نباشید