2733
2739
عنوان

چرا کسی جواب منو نمیده؟ :-(

522 بازدید | 19 پست
کاربرای گرامی کسی از شروع نشستن نوزاد اطلاعی داره؟ پسر من آخرای شش ماهگیو میگذرونه وقتی افقی روی پامون میذاریمش گردنشو به پاهاش نزدیک میکنه،تا اجازه ندادم کسی بنشونش نمیدونم برای ستون فقزاتش ضرر نداره کمک به نشستنش کنیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر من از نه ماهگی نشست از هفت ماهگی تمرینش میدادم
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
دخترا چون لگنشون بزرگتره زودتر میشینن ولی پسرا دیرتر
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
2738
دختر من از 6ماهگی مینشست اما یهو یوری میافتاد اما الان 7 ماهه هست دیگه نمیافته ومیشینه امامن کوتاه میذارم بشینه چون فشار میاد بهش
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2706