2726
عنوان

مقدار حجم غذای نوزاد 8 ماهه

137708 بازدید | 25 پست
من فکر میکنم وزن نوزادم کم شده شوهرم میگه حج غذاشو بیشتر کن من صبح فرنی یا سوپ میدم به میزان 2 تا 3 قاشق مرباخوری ناهار یک قاشق کمتر برنج شام نمیدم یه وعده یا 2وعده میان وعده سیب و هلو البته 1/4 میوه رو میدم به نظر شما کمه
والا من دخترم تو 9 ماهگیه براش برنامه غذایی نوشتم صبح سرلاک یه کاسه ماست خوری یا 1 عدد تخم مرغ ظهر 1 کاسه ماست خوری سوپ یا استمبولی که با ای قلم پخته شده و شام هم مرغ پخته شده با هویج پخته شده همراه آب گوشت توی مخلوط کن اونم یه کاسه میان وعده 1 عدد موز و اعدد سیب ر طول روز آبمیوه و شیرش هم سرجاشه......کم نیدی غذای نی نی رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رضوان جان پسر من 9 ماهش تازه تموم شده ولی من بیشتر از شما بهش غذا می دم صبحها یک زرده تخم مرغ یا سه عدد بیسکوییت مادر باضافه یک قاشق شیر خشک یا ده تا 12 قاشق فرنی ، ساعت 10 صبح آب سیب و یا نصف موز ، ناهار معمولا نصف کاسه سوپ ، ساعت 5/4 حدودا 10 تا 12 قاشق حریره بادام و شبها هم پوره سیب زمینی با شیر پاستوریزه یا آب مرغ و یا سرلاک گندم و موز
دلم سوزد به سرگردانی ماه که شب تا روز پوید این همه راه
سحر خواهد درآمیزد به خورشید نداند چون کند با بخت کوتاه!
2728
مامان نفس من فکر می کنم از نظر غذایی به پسرم خوب می رسم ولی تازگیها احساس می کنم لاغر شده یعنی از 6 ماهگی که 5/9 بود تا حالا فقط 250 گرم اضافه کرده دختر شما هم همینطوره
دلم سوزد به سرگردانی ماه که شب تا روز پوید این همه راه
سحر خواهد درآمیزد به خورشید نداند چون کند با بخت کوتاه!
انواع پوره هویج سیب زمینی لوبیا سبز سیب پخته شده آبمیوه هلو سیب موز طالبی پلوها با اب قلم ماست کم چرب ماست میوه ای سرلاک ها حریره بادوم و فرنی اگه هم وزنش کمه یه کم کره به غذاش اضافه کن براش برنامه بنویس که هر روز غذاش متفاوت باشه
مامان سورنا عزیز اگه نی نی تا 6 ماهگی 2 برابر وزن تولدش بشه طبق نمودار میره بالا اما اگه بیشتر از 2 برابر باشه یعنی وزن طبیعیش رو تو 6 ماه اول گرفته و اگه تا 1 سالگی هم اضافه وزن زیادی نداشته باشه چیزی نیست گلم من اینو از متخصص اطفال پرسیدم.
2706