2726
عنوان

دو بار سقط و حالا بقایای حامگلی

19393 بازدید | 39 پست
نزدیک دو ساله که برای بارداری اقدام کردیم یک سال حامله نشدم رفتیم دکتر مشخص شد که شوهرم واریکوسل داره عمل کرد یک ماه بعد از عمل حامله شدم خیلی خوشحال بودیم اما تو هفته یازدهم قلبش از کار ایستاد و با قرص سقط کردم همش دفع شد و چیزی نموند دکترا گفتن یه بار سقط اشکالی نداره عادیه شش ماه بعد دوباره حامله شدم و دوباره تو هفته یازدهم قلبش دیگه نزد اما اینبار خود به خود سقط شد و حالا بعد از دو هفته که رفتم سونوگرافی می گه بقایای حاملگی مونده و باید کورتاژ کنم ام ناراحتی روحی یک طرف، بقایای حاملگی هم یک طرف شما داروی گیاهی می شناسین که بقایا رو دفع کنه؟
خدایا راضی ام به رضای تو ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی ناراحت شدم.اما مگه بعد از سقط سونو نکرد دکترت. منم یه بار سقط داشتم که سریع فرستاد سونو بیرون که گفت یه کم باقی مونده که دکترم دارو داد همش دفع شد.چه وقت از سقطت میگذره.
الان با وجود جوجویی که تو دلمی منو بابایی هیچی تو زندگیمون کم نداریم
2728
عزیزم خیلی ناراحت شدم.اما مگه بعد از سقط سونو نکرد دکترت. منم یه بار سقط داشتم که سریع فرستاد سونو بیرون که گفت یه کم باقی مونده که دکترم دارو داد همش دفع شد.چه وقت از سقطت میگذره.
نیلوفرمن یه سقط همین چند وقت پیش داشتم ولی هنوز دکتر نرفتم قبل از سقط دکتر گفت سونو برم که همون روز دفع شد و یه هفته ای طول کشید که خونریزی تمام شد ولی دیگه سونو نرفتم یعنی امکانش هست بقایا باقی مانده باشه
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
حتما زودتر برو خیلی خطر ناکه.اگه چیزی مونده باشه هم باعثعفونت داخلی میشه هم من شنیدم حالا حالاها بارداری اتفاق نمی افته.منم تو هفت هفته بودم که سه ساعت خونریزی کردم فرداش رفتم سونو گفت سقط شده بقایاشم با قرص همراه با خونریزی میریزه بیرون.که قرصامو سر ساعت خوردم تو همون دوره پریم که یه هفته بود کلا پاک شدم رفتم سونو گفت همشو دفع کردی هیچ مشکلی نیست
ناهید جون مطلبمو خوندی زیر پست شماست .حتما تو این چند روزه برو خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد. حالا شایدم کامل دفع کرده باشی اما اصولا واسه همه یه مقدار میمونه اون جفت و ایناش. حالا اگه قرص بهت بده خودت وقتی ازت خارج میشه تشخیص میدی بقایاست
شرمنده اصلا وقت نکردم دیگه بیام نی نی سایت نیلوفر جون بعد از سقط رفتم سونو گفت یه تیکه مونده قرص متیل ارگونوین داد گفت با این خونریزیت بیشتر می شه و دفع می شه اما خونریزم کلا قطع شد و هیچی نیومد دوباره که رفتم دکتر گفت چون هنوز بچه نداری نمی خوام کورتاژ بکنم صبر می کنیم شاید با پریود بعدی دفع بشه امروز که حدود 20 روز از سقط می گذره دلم طاقت نیورد رفتم پیش یه متخصص دیگه گفت خیلی خطرناکه چرا تا الان صبر کردی باید سریعاً کورتاژکنی الان نمی دونم چی کار کنم؟ صبر کنم تا پریود بعدی یا اینکه برم برای کورتاژ؟ البته پیش یه دکتر دیگه هم وقت گرفتم که فردا برم نظر اون رو هم بگیرم تو رو خدا دعام کنین
برو عطاری مشکلت رو بگو گیاهی به نام عروس پشت پرده و یک گیاه دیگه یادم نیست چی بود نیم ساعت بجوشون. یک لیوان ازش بخور فکر کنم 12 ساعت 1لیوان از عطاری بپرسی حتما بهت می گه رحم رو شل می کنه و کل بقایای سقط میاد بیرون. برای من جواب داد
تانیا جون من عروسک پشت پرده یا به عبارتی کاکنج رو خریدم اما نمی دونم برای هر روز باید چقدر ازش دم کنم تو اینترنت که سرچ کردم خیلی جاها نوشته که گیاهی سمی است و نباید زیاد خورده بشه
دم کرده عروسک پشت پرده،دم کرده آویشن، دم کرده زعفران غلیظ اینها چیزایی بود که من خوردم و با پریود بعدی کاملا دفع شد. بعضی از دکترا برای کورتاژ کردن عجله می کنن اما فکر کنم به طور طبیعی هر کس که سقط می کنه اگه تا پریود بعدی صبر کنه کاملا پاک می شه
2706